Bandys parduoti dalį Anykščių ligoninės pastato

Anykščių rajono taryba balsuos dėl to, kad nustatytų kainą parduodamai Anykščių ligoninės daliai. Parduodamas plotas – net 10 tūkstančių kvadratinių metrų.

Sprendimo projekte nurodoma, kad Anykščių rajono savivaldybei nuosavybės teise  priklausančios metrų negyvenamosios patalpos, esančios Ramybės g. 15-1, Anykščių mieste (ligoninės komplekse, apleistos dalies galinis korpusas su garažais), bus parduodamos viešame aukcione. Bendras patalpų plotas su bendro naudojimo patalpomis – 10 110,48 kv. metrai; pastatas, kuriame yra patalpos – dviejų ir trijų aukštų, sienos plytų, baigtumas – 98 proc.

Siūloma nustatyti pradinę pardavimo kainą – 178 212 eurų, iš jų pradinė nekilnojamojo turto pardavimo kaina – 178 000 eurų, žemės sklypo parengimo išlaidos – 212 eurų. Negyvenamai patalpai eksploatuoti išnuomojamos žemės sklypo dalies, kurios plotas 1,6474 ha, vertė – 38 279 eurai, nuomos terminas – 89 metai.

28 komentarai

 1. pablūdot ? 1 auras max

 2. okupantu butu buvusi pilnaverte ligonine o dabar kas liko,vaiduoklis

 3. Kartu su direktorium , vis siokia tokia verte , gal kas tada nupirks.

 4. Vien absurdai Anykščiuose....

  Kam statėt milžinišką ligoninė, absurdus daro Anyksciu m. valdžia,užteko senos ligoninės,kuri jau galutinai sugriuvusi,nesugebat nieko restuoruot.Pastoviai švaisto milijonus,neturit proto visai.

 5. Lygonine buvo statoma su tykslu,kad srogus Snieckaus vardo atominei elektrinei i ja butu evakuojami zmones is snieckaus miesto ir apylinkiu

  • Ne žmonės iš Sniečkaus, o Vilniaus Santariškių klinikų didžioji dalis.

  • Reikia parduot, kad nebaigtų griūti, -gaila naują pastatą paversti nieku. Leisti nors ir už simbolinę kainą, svarbu kad nebūtų kaip su senąja ligonine. Labai tiktų tas pastatas privat gydymo paslaugoms, slaugos ligoninei. Labai jau maža vietų Anykščiuose, be protekcijų nepaguldyt prisireikus

 6. Kas pirks us tokia kaina

 7. kai sprogs Astravo AE

  kur dėsite savo išrinktuosius,jeigu parduosite? Dar ir patiems su visa taryba reikės į ją sulysti ir šeimas atsitempti.

 8. ANYKŠTIETĖ

  Manau reikia kad parduoti ir pirkti su sąlyga kad būtų toliau tvarkomi o ne apleidžiami pastatai..Vataip .Ar gerai pasiūliau!!!

  • Tauta sako, kad...

   …SĄLYGAS PIRKĖJUI GALIMA KELTI TIK TADA, KAI DĖL PARDUODAMO OBJEKTO GRUMIASI PIRKĖJAI. O kol kas niekas nesidomi nei parduodamu akušerinio skyriaus pastatu, nei buvusia Kavarsko ligonine, nei senąja Anykščių ligonine (virtusia landyne).

   • Nemeluok, rašyk tiesą iki galo

    senoji ligoninė senai nupirkta, tik verslininkų turtą areštavo prokurorai, tai ir stovi prokurorų „globojama“ jau 6 metai, Kavarsko ligoninė privačiose rankose jau senai. Pardavus, o paskutiniu metu jau net ir išnuomojus, jau jokių papildomų sąlygų ar įpareigojimų negali numatyti, tik tiek, kiek įstatymuose numatyta, vo tai taip…

  • Karta girdziu ,kad yra akuserinio skyr.pastatas

 9. Anykstietes geras pasiulimas, pritariu. Senosios lygonines pastatas vis dar stovi kaip vaiduokliu namas.

 10. Obelevičiui

  Klausiu: kodel vis dar stovi apšnerkšta senoji ligonine ? Skubėjot parduot ,daug melavot kad bus sutvarkyta ir pan ,o dabar vaiduoklis centre . Galejo but sutvarkyta miesto reikmėms o ne neaiškiems pirkėjams ,Gėda mere,blogas šeimininkas iš jūsų .

  • Kar kar kar...

   Nu nekankink tu buvusio komunisto iš Traupio daržo. Tu vėjo paklausk! Tau vėjas atsakys… 🙂

  • exs patarėjas

   nesikabinėkite. Gerbiamas meras tik laikinas tarnautojas, politinės koalicijos valia suriktų rinkėjų balsais paskirtas 4-is metus vadovauti rajono Tarybai. Visa valdžia Tarybai, o taryboje blogų nėra. Ten visi nuo mūsų 🙂

 11. Pastebėjimas

  Atsidarykite Skelbiu.lt , o ir kituose portaluose pasidomėkite, kiek Anykščių rajone parduodama patalpų. Ir dar ne bet kokių. Kiek metų jas siūlo! 0 jų niekam nereikia. Pirkėjai ne durni ir nykstančiame neperspektyviame rajone investuoti nenori. Tai belieka ir toliau vaidinti kurortą, kuriame per 30 nepriklausomybės metų neatsirado nei vienos sanatorijos, nei vienos gydyklos! Linkiu apsimetinėti ir toliau.

 12. Angelė pragaro merga

  Atiduokite ligoninės pastato dalį už 1 eurą kartu su Vaiginu

  • Kas norite įsigyti Vaiginą už 1 eurą, tas gausite priedo ir ligoninės pastatą ! 🙂 Monkės biznis!!! 🙂

 13. idomu kas tenbus spa ir kiek paslaugos kainuos jai bus su medicina susija

 14. Prie rusų santvarkos nors gydė žmonės, o dabar gydimo paslaugų nebėra tik gyvam į grabą lysti, reikia dėkoti milijonieriai kapitalistai ir valdžiai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.