Bandymas išvalyti kanalizaciją vos nesibaigė tragedija

Debeikių seniūnijos Čekonių kaime bandymas išvalyti kanalizaciją vos nekainavo gyvybės.

Čekonių kaime, privačioje valdoje, praėjusį penktadienį buvo bandoma išvalyti kanalizacijos šulinį. Šulinys gana negilus, jo gylis nesiekė dviejų metrų, tačiau į jį įlipęs vyras neteko sąmonės. Spėjama, kad tai įvyko dėl susikaupusių metano dujų. Čekonių atveju vyrui pasisekė, nes kaimynai susmukusį vyrą ištraukė į paviršių, iškvietė medikus, kurie sąmonės netekusį vyrą išvežė į ligoninę.
Debeikių seniūnas Alvydas Simonavičius teigia šiuo metu atostogaujantis, todėl tik girdėjo apie šį atvejį, bet nieko detaliau negalėjo pasakyti. „Čekonyse nėra centralizuotos kanalizacijos, gyventojai turi tik vietines. Matyt, nelaimė ir atsitiko tvarkant vietinę. Centralizuota kanalizacija seniūnijoje yra tik Debeikiuose ir Leliūnuose“, – sakė A. Simonavičius.
Tokie apsinuodijimai metanu dažnai tampa tragedijų priežastimi, nes jos sunkesnės už deguonį, todėl susikaupia kanalizacijos šulinių apačioje. Nuo metano dujų nukenčia ir geriamojo vandens šulinių kasėjai.
Beje, Čekonių kaime pastaraisiais metais tai ne pirma nelaimė – pernai rugpjūčio mėnesį buvo užpultas, sužalotas ir apiplėštas 54-erių metų vyras, kuris kitą dieną mirė Anykščių ligoninėje, o šių metų žiemą kilusiame gaisre netoli Čekonių taip pat žuvo vyras.

NYKŠČIAI

2 komentarai

  1. sigiedregviliusraimonda ir dovileerumasgiszolvirgisgavidaRenvileataiviletazydrunasaudriuszinavirgijovesjooncebroAisteneritanviliusaslinance

    Teko pabuti pas giminaite debeikiuose .miestelis svarus.tvarkinga.geras seniunas.bet man labai nepatiko vienoje parduotuveje koperatyvo.labai viena pardaveja netaktiska .grubi.o kitoje ziburio maloni super .viska isaiskina veide sypsena.

  2. sutvarkyti Cekonys,nes ten pats seniunas gyvena,Debeikius turejo sutvarkyt,o kiti keliai visiskai nepriziurimi,duobeti siaubingai,nepravaziuojami.Greideris pravaziuoja 1 karta metuos ir viskas pamirsta.Sniegas nevalomas.Zodziu kapanokites iki namu kaip norit.Sunkiai privaziuotu gaisrine,apie greitaja med pagalba nekalbu.Paprasius aptvarkyt kelia seniunas liepia ji tvarkytis savo lesomis,nes nera pinigu ir ale cia ne jo reikalas.Aciu tokiam puikiam seniunui

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.