Bandė nuslėpti susitikimą

Buvusi anykštėnų parlamentarė Greta Kildišienė ir jos viršininkas Ramūnas Karbauskis Vilniuje kažką rezga bei su žurnalistais žaidžia katės ir pelės žaidimus. Šalies žiniasklaida praneša apie konspiracinį susitikimą galimai knygos platinimo klausimais, kuriame be minėtos poros dalyvavo viešųjų ryšių specialistai, teisininkai, apsaugininkai, policijos pareigūnai ir žurnalistai. Kaip jau įprasta panašiuose renginiuose neapsieita be svaiginančios melo dozės.
30 000 tiražu išleistame leidinyje „Atvirai“ – visa tiesa apie emigracijoje valgytus makaronus, tačiau jo platinimas stringa.  Tuo tarpu naujienos apie G. Kildišienės ir R. Karbauskio bendradarbiavimą jau nuo rinkiminės kampanijos Anykščių rajone laikų plinta it virusas ir gausiai skaitomos vien dėl to, jog kiekviena tokia žinia apgaubta paslapties skraiste ir, kaip jau įprasta, akivaizdžių dalykų neigimu.   
Vakarykštėje istorijoje taip pat buvo bandoma neigti, jog tarp garbingų svečių vienos viešųjų ryšių agentūros patalpose lankos ir buvusi deputatė. Kad ir kaip stengtasi, žurnalistams pavyko įrodyti, jog tai eilinė melagystė.
Iš pastato R. Karbauskis išvyko netikėtai privažiavusiu mikroautobusu. Prieš įlipdamas į jį, jis neatsakė nė į vieną klausimą bei atrodė pakilios nuotaikos.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.