Balsavime dėl privalomo testavimo vėl išsiskyrė

Seimas svarstymo stadijoje pritarė, kad nepasiskiepiję darbuotojai privalomai testuotųsi savo lėšomis.

Seimas nusprendė, kad nepasiskiepiję darbuotojai privalomai testuotis turės savo lėšomis. „Už“ balsavo 65 Seimo nariai, „prieš“ – 2, susilaikė – 3.

Anykščiams atstovaujantys perlamentarai vėl balsavo skirtingai – konservatorius Sergejus Jovaiša balsavo už tai, kad nepasiskiepiję darbuotojai privalomai testuotųsi savo lėšomis, tuo tarpu demokratų frakcijai „Vardan Lietuvos“ priklausantis Tomas Tomilinas balsavime nedalyvavo. Opozicija ištraukė savo korteles, bet užsiregistravo vienas socdemas, vienas darbietis ir vienas Regionų partijos atstovas, to kvorumui ir užteko.

Šiuo klausimu liko paskutinis balsavimas. Įstatymo, kurio valdantieji nelaiko prievarta skiepytis, priėmimas turėtų vykti kitą savaitę.

NYKŠČIAI

15 komentarų

 1. Tamilinas pucia mygla . Juk didzioji dalis Lietuvos gyventoju pasiskiepijo – taip kaip referandumas nusprende reiskia baigta ,teisybe daugumos , o Jis pasiplove nuo balsavimo , nes mentas garantuotai taip daryti liepe ! Priestai liepdavo Karbauskis , kuris emigravo i Naisius .

  • Skaitliukas

   Seimo pirmininkė galėtų inicijuoti kažkokią įstatymo pataisą dėl tokio Seimo nario veikimo/neveikimo. Kažkaip už sabotavimą darbo vietoje galėtų Seimo kanceliarija nemokėti tokiam Seimo nariui algos ir priedų bei kitų lėšų už padėjėjų išlaikymą.

 2. Kas tuos testus daro? Privatininkai ar valstybės įmonės? Kiek testas kainuoja, kodėl tiek kainuoja? Testuotis turi tik tie ,kurie įtaria, kad serga.

 3. Ar verta komentuot Jovaišos balsavimus? Viskas kaip ant delno.

 4. O kiek yra mokamų tyrimų. Tai ir čia taip pat. Turi būti mokama, Tada visus tyrimus, susijusius su sveikata – paleiskim nemokamai. Teisus Jovaiša drąsiai balsuodamas.

 5. Kokio dar balsavimo, ką jūs čia dabar šnekant ponai?

 6. Atsakymas į "Natūralu"

  Mokamus testus renkasi pats žmogus, o čia – prievarta turi testuotis, nors nesijaučia sergantis.

 7. T.Tomilinas-tai visu laiku geriausiai rinkejus atstovaujantis parlamentaras.Linkime ir toliau islikti tokiu kokiu esa.

 8. O lapinas patapo pimpalu paskutiniu metu,tegu nepamiršta kas už jį balsavo,ogi krepšinio bendruomenė,deja paskutine jo kadencija,daugiau nebebalsuosim….

 9. Bloga darosi žiūrint į šituos

  Fuiiiii… išverstaskuriai

 10. Konserfašistai naikina tauta,vakcina žudo

 11. Atsakymas- nesuprantu

  Ar vairuoti automobilį ar ne-nusprendžiate Jūs. Prievartos nėra-nenorite, galite nevairuoti. Jūsų palyginimas su testavimu -nesuprantamas.

 12. Lavonais klotas Seimo kelias

  Mirusiųjų skaičius nuo Covid staigiai padidėjo ~4,5 karto nuo 2020-12 iki šiol. Didėjimo pradžia yra būtent apie gruodį 2020, kai buvo įvesti priverstiniai skiepai. Pirmieji pradėjo platinti Covid (nuo skiepų) medikai. Seimas atsakingas už Covid platinimą ir Lietuvos žmonių žudimą. (Žiūr.: bendras mirusiųjų skaičius, per 2 metus-palyginimui. Covid statistika Lietuvoje. https ://index .minfin .com .ua/).. .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.