Baigta Kražius sukrėtusių nužudymų byla

Iš Anykščių rajono kilusio 58-erių metų Rimanto Bekinčio žiaurūs nusikaltimai Þemaitijoje toliau bus narstomi Šiaulių apygardos teisme.
Šiaulių apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Jūratė Tamašauskienė palaiko valstybės kaltinimą dėl keturių Kelmės rajone gyvenusių moterų nužudymo ir plėšimų.
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, išsamiai atlikę ikiteisminį tyrimą, nustatė, kad praėjusių metų lapkričio 2–4 dienomis kaltinamas, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio ir norėdamas jo įsigyti dar, pažįstamų Kražių gyventojų prašė paskolinti pinigų, o jų negavęs ar gavęs per mažai, itin žiauriai nužudė jas.
Skirtingomis dienomis kaltinamasis įsiprašydavo į pažįstamųjų namus, kur bandydavo gauti pinigų. Moterys sakydamos, kad neturi paskolinti pinigų ar paskolindamos tik kelis eurus, tapo plėšiko aukomis jų pačių namuose.
Paskutinę dieną nukentėjusiąja tapo ir jau pas nužudytąją norėjusi apsilankyti socialinė darbuotoja. Ji nužudytosios senolės namuose aptiko pinigų ieškantį „Kražių skerdiką“ ir pati tapo žiauraus nusikaltimo auka.
Tą pačią dieną artimiesiems pasigedus į skambučius neatsiliepiančių moterų, buvo aptikti žiauraus nusikaltimo padariniai. Po šių įvykių sulaikytas įtariamasis savo kaltę pripažino.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.