Baigėsi krepšinio šventė

Beveik 4-ias valandas Anykščiuose trukusioje krepšinio fiestoje paaiškėjo rajono pirmenybių geriausieji. Èempionai – „Svėdasai“. Pralaimėjo „Švietimas“, o tretieji liko "Taifūno" komanda. Šiandien nebuvo žaidėjo ir trenerio Ramūno Šližio diena. Abejos jo, kaip žaidėjo ir trenerio, atstovautos komandos patyrė nesėkmę. Tarp krepšinio rungtynių žiūrovai mėgavosi tritaškių varžybomis bei „Oro kraliaus" rinkimais. Geriausiu snaiperiu buvo nominuotas Tautvydas Jodelis, „Oro karaliumi“ tapo Benius Urbonavičius.
Švietimiečiai prieš geriau subalansuotus svėdasiškius laikėsi apie pusę rungtynių. Vėliau kovingai ir puikiai taktiškai bei fiziškai pasirengusiai komandai nieko priešpastatyti nebesugebėjo ir buvo sutriuškinti. Finalo rezultatas – 66:44. Kai kurie žiūrovai laidė replikas, kad čia švietimiečiams bausmė už skriaudą „Taifūnui".
Prieš tai vykusiose rungtynėse trenerio R. Šližio auklėtiniai „KKSC“ pralaimėjo taifūniečiams rezultatu 69:83. Dėl trečios vietos kova vyko įtemptai, tačiau rungtynių pabaigoje pasijuto, jog jaunieji anykštėnai pristigo jėgų, o „Taifūnas“ pradėjo dominuoti ir dėl to, kas stipresnis, abejonių neliko. „Taifūno“ lyderis T. Jodelis, kuris skirtingai nei prieš savaitę ir buvo didelis komandos ramstis.
Dėl „Oro karaliaus“ titulo varžėsi tik trys. Nugalėjo dviejų metrų ūgio „Liberalų“ komandos žaidėjas – B. Urbonavičius.
{flv}krepsinis_2017_03_11{/flv}
{gallery}galerijos/krepsinis_finalas_2017{/gallery}
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.