Baigėsi Anykščių rajono salės futbolo čempionato pirmasis ratas

Sužaistos dar dvejos rungtynės. Pirmajame susitikime kovojo „Penkiasdešimt“ ir „Veteranai“. Iki šiol dar pergalės skonio nepatyrę „Penkiasdešimt“ nuo pirmųjų minučių rodė puikų žaidimą ir kėlinį baigė rezultatu 6:0.
„Veteranai“ kaip ir praėjusiame ture sėkmingiau sužaidė antrąjį kėlinį ir laimėjo jį rezultatu 2:1. Tačiau bendras rungtynių rezultatas – 7:2.
Antrose rungtynėse susitiko iki šiol pralaimėjimo nepatyrę „Šiandien plotas“ ir nei vienos pergalės dar nepelnę „Ramybė – strėlės“ komandos. „Šiandien plotas“ pradžia buvo sėkminga ir komanda iškart atitrūko rezultatu 3:0. Įpusėjus kėliniui „Ramybė – strėlės“ po kėlių sėkmingų atakų sušvelnino rezultatą 3:2.
Po ilgosios pertraukos rezultatas buvo lygus, tačiau „Šiandien plotas“ pelno dar 5 įvarčius ir nepalieka vilčių varžovams juos pasivyti.
Galutinis rungtynių rezultatas – 8:4.