Ažuožeriuose vaikai pramogavo žaidimų aikštelėje

Rugsėjo 26 –osios  popietę Ažuožeriuose buvo pristatytas  Ažuožerių obelų bendruomenės įgyvendintas projektas  „Edukacija rašytojo Antano Vienuolio tėviškėje“. O po trejeto savaičių, spalio 17 dieną, Ažuožeriuose  jau vyko vaikų žaidimų aikštelės „Nerūpestinga vaikystė“ atidarymo šventė. Iniciatyvios bendruomenės pirmininkės Nijolės Pranckevičienės ir bendruomenės aktyvo dėka, tai jau ne pirmas projektas, pastaruoju metu įgyvendintas Ažuožerių bendruomenėje.

Šiuo metu sėkmingai vykdoma programa „Laimingas vaikas – sveikas vaikas“, kurioje dalyvauja 20 mokinių. Į vaikų žaidimų aikštelės atidarymą šeęštadienio popietę sugužėjo mokinukai, atvykę iš edukacinės programos  „Perskaityk dangų su astronomu Šmukštaru“.

Kaip „Nykščiams“ pasakojo bendruomenės pirmininkė N. Pranckevičienė, įgyvendinant projektus „Nerūpestinga vaikystė 1“ ir „Nerūpestinga vaikystė 2“ daug prisidėjo ir ažuožeriečių tėveliai bei visa vietinė bendruomenė. „Visi kartu siekėme gražaus tikslo – kad būtų kur pajudėti, stiprinti savo sveikatą, plėtoti žinias, būtų kur turiningai praleisti laisvalaikį. Vaikų žaidimų aikštelei, kurią pavadinome „Nerūpestinga vaikystė“, gavome 2000 eurų finansavimą, nors darbų sąmata siekė net 8 200 eurų. Žinoma, darbavosi ne vieno vaikų tėveliai, kartu su jais aš. Labiausiai džiaugiuosi laisvalaikio erdve mažiesiems ažuožeriečiams ir Ažuožeriuose besilankantiems svečiams, kurie jau gali  pasportuoti ant gausybės treniruoklių ir pavaikščioti basų kojų taku.   Būtinai norėčiau paminėti, kad talkininkavo ir seneliai, ir tie bendruomenės nariai, kurių nei vaikai, nei anūkai šia aikštele gal ir nesinaudos. Kas su savo technika nukasė derlingą žemės sluoksnį, kas išvežė tą žemę, kas suarė aplink aikštelę, kad būtų pasodinta gyvatvorė. Kas net ir tris mašinas aikštelei skirtos skaldos kastuvais paskleidė, išlygino po visą aikštelės teritoriją, kas įrenginius sumontavo, suoliuką įcementavo, gyvatvorę pasodino ir ją laistė. Beje, augalus gyvatvorei beveik visus nupirko pati bendruomenė,  kaip ir cementą  ir kt. Tai išlaidos, kurias finansavo arba aukojo bendruomenės nariai, ir už tai jiems nuoširdus ačiū“, – neslėpdama emocijų pasakojo Ažuožerių obelų bendruomenės pirmininkė.

O vaikų žaidimų aikštelėje klegėjo vaikai, atsakinėjo į klausimus, kartu su renginio vedančiosiomis pūtė balionus, kantriai sėdėjo, kol įvairiomis spalvomis buvo marginami jų veidukai…

Dalina RUPINSKIENĖ

8 komentarai

 1. Tiek nuotraukų su vaikais, o kas jų autorius ir kieno sutikimu vaikų nuotraukos publikuojamos? Jeigu tai užsakomoji bendruomenės reklama, tai kodėl nėra užsakymo nr.?

 2. Čia juk Azuozeriai tik….

 3. Tai bendruomenės pirmininkės savireklama.

 4. ponai valstiečiai priimat pirmininkę į rinkimų komisiją nuo valstiečių ,o ji reklamuoja konservatorius(konkrečiai Jovaišą) gal paaiškintumėte valstiečiai kodėl taip darote?

 5. Na, kiek girdėjau bendruomenės pirmininkė dalyvauja apylinkės komisijoje. Stebėtojai, ar nesikerta interesai?
  Nuotrauka su kandidatu?

 6. Apie ka tik straipsnis bebutu….komentaruose vien politika vaidenasi..Apsizvalgykit,apsigraibykit…juk ir be tos nemazgotos politikos dar zmoniu gyvenimai verda

 7. Aš+nelaukiu,+o+prisidedu

  Pavydas yra pati blogiausia žmogaus savybė. . .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.