Avarijos vietoje liko duženos. Žuvo jaunas anykštėnas

Šiandien apie pietus Anykščių J.Biliūno gatvėje, įvyko avarija, kurioje susidūrė automobilis  ir motociklas. Maždaug 12 val. 55 min. Anykščiuose, J.Biliūno gatvėje  susidūrus lengvajam automobiliui „Peugeot“ ir motociklui „Honda“, žuvo jį vairavęs vyras.

Liudininkų teigimu, avarija įvyko netoli J.Biliūno ir Stadiono gatvių sankryžos, susidūrė automobilis, judėjęs nuo Rokiškio pusės, ir motociklas (kiti liudininkai teigia, kad automobilis šioje vietoje bandė apsisukti važiuodamas nuo parduotuvės). Motociklas po smūgio atsidūrė kitoje gatvės pusėje, o jaunas motociklininkas palindo po automobiliu ir ten liko prispaustas.  Vyriškis buvo ištrauktas ir perduotas medikams. Daugybinius sužalojimus patyręs motociklininkas neišgyveno, medikai konstatavo jo mirtį.
Avarijos vietoje atsidūrusios jaunos merginos buvo šoke ir pasakojo, kad motociklininkas – anykštėnas, jis dar prieš pusvalandį iki avarijos buvo  prisijungęs prie socialinio tinklo. Ar dėl avarijos kaltas greitis, pasakyti sunku, nes šalikelėje besimėtantis, ko gero, motociklo spidometras, rodo nulį.

Kurį laiką eismas J.Biliūno gatve buvo sustabdytas. Vakare avarijos vieta  sutvarkyta, ant asfalto liko tik duženos ir policijos braižyti eismo įvykio ženklai.

Tragedija sukrėtė ir tuo metu Anykščių stadione vykusių Utenos apskrities  futbolo  varžybų dalyvius.  „Šiandien ne rezultatai ir ne užimtos vietos svarbiausia. Varžybų metu, šalia stadiono įvyko nelaimė. Visa UAFF ir FK „Anykščiai“ bendruomenė reiškia užuojautą žuvusio vaikino artimiesiems“, – paskelbė  FK „Anykščiai“

Žuvęs jaunas anykštėnas jau identifikuotas, draugai ir pažįstami siunčia užuojautas šeimai ir draugei. Spalio mėnesį jam būtų sukakę 30 metų.. Artimųjų prašymu neigiami komentarai ir tie, kuriuose minima s žuvusiojo vardas, ištrinti.  Tolimesni komentarai išjungiami. Artimieji prašo supratingumo šitą sunkią valandą šeimai.

NYKŠČIAI

20 komentarų

 1. Buvusi klasioke

  Užuojauta šeimai

 2. kuria kryptimi kas vaziavo?

 3. Labai didele uzaujuota seiminai

  • Tiesiog...liūdna

   Nemanau, kad skaito komentarus artimieji, -pabūkim su malda už jauną sielą, prisiminkit tik geras akimirkas kas pažinojot ir stiprybės paprašykim pas Aukščiausią, kad artimiesiems ir draugams būtų lengviau ištverti sielvartą… įvyko ir viskas, nereikia tų emocijų, kurios jau bereikšmės…tokia Dangaus valia.
   Ramybės Sielai😇

 4. spalio 10 butų suėję 30 m.Stiprybės Jums artimieji…

 5. Užuojsuta šeimai. Vismante laikykis, mes su tavim😔

 6. O kas vairavo masina jiems nieko nenutiko nutilima

 7. Koks jum blem skirtumas kas kur važiavo kas kur pabėgo! Jūs jauno ir puikaus žmogaus šeima ir artimuosius uzjauskit! Nuoširdžiausia užuojauta šeimai ir artimiesiems, netekus puikaus sūnaus, brolio, mylimojo, stiprybės jums!

 8. Vismante užuojauta, didziausios stiprybes

 9. Ilsėkis ramybėje…Užuojauta artimiesiems,draugei ir draugams…laikykitės…

 10. Vismante didziausios stiprybes tau!!!!

 11. buvai ir liksi musu sirdise geras tu zmogus uzuojauta draugei.

 12. Automobilis važiavo ne nuo Rokiskio ,oapsisukti norejo nuo daliu parduotuves ir užkišo mašina

 13. Ilsėkis ramybėje…. užuojauta..stiprybės artimiesiems…

 14. joritanviliusaslinance

  Baisi nelaime visai seimai.o ypac motinai.kaip suduzo jo motociklas .taip suduzo motinos sirdis.liks didele skile jos sirdyje amziams.stiprybes .nes nei zodziai nei uzuojauta cia nepades.jusu draugas bus laikas

 15. Jei tik laiką galmėtu atsukti. Begalo gaila jauno zmogaus. Sudużusiu likimu. Užuojauta šeimai.Ilsekis ramybėje.

 16. Nesikoliok ant Dh vakar vyko oficialus baikerių sezono uždarymas .O jauno žmogaus netektis visiems skaudi.

 17. O kas vairavo pezuka?