Avarija nusinešė kaimynų gyvybes

Gegužės 4 dieną kelyje Utena–Kupiškis, apie 11.20 val., įvyko avarija, nusinešusi dviejų žmonių gyvybes. Svėdasiškiai sako, kad į jų kraštą įsisuko kažkas negero…

Utenos rajone, netoli  Vyžuonų, gegužės 4 dieną įvykusioje avarijoje automobilis „Audi 80“, važiuodamas nuo Kupiškio pusės, suko į kairę ir nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio sunkvežimio. Lengvasis automobilis suko  į Vyžuonų miestelį. Po susidūrimo „Audi 80“ nulėkė į kelkraštį, jame liko prispaustas žmogus. Po iškvietimo atvykę ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai vairuotojui padėti jau nebegalėjo. „Audi-80“ vairuojojas,  gimęs 1935 m., jau buvo miręs. 1974 m. gimusi  „Audi“ keleivė buvo išvežta į ligoninę, bet ten moteris tą pačią dieną mirė.

Pakalbinti svėdasiškiai gailėjo žuvusiųjų, kurie buvo puikūs žmonės. Pasak jų, automobiliu važiavę vyras ir moteris buvo kaimynai. Kur ir kokiu tikslu jie vyko, teigė nežinantys.

Svėdasiškiai svarstė, kad reikia kažką daryti, nes tai jau kelinta nelaimė, ištinkanti miestelio gyventojus – balandžio 28 dieną Svėdasuose rastas negyvas vyras, o balandžio 11 dieną – mirusi moteris.  

NYKŠČIAI

6 komentarai

 1. Siaubas, užuojauta

  • Rubykiu Branys

   Tikrai baisu, kaip leidžia, devintą dešimtį baigiantiems senukams vairuoti – juk tai dar baisiau nei girtas jaunuolis už vairo ! Užuojauta, bet LR įstatymai tikrai nesuvokiami !

  • Užuojauta artimiesiems, labai gaila… Dievo palaimos Amžinybėje. Gaila giminėms, likusiems čia, failim savęs, kadnebeturėsim šalia puikių žmonių…bet, …gal žiūrėkim filosofiškai, jie ten ir jiems gerai, žemiška kelionė baigėsi, belieka pasimelsti už jios, dėkoti, kad buvo čia ir dabar tarpe mūsų.
   Prisiminkim dar ir posakį, kad“…bus laikai, kai gyvieji pavydės mirusiems…“pamąstymui

   • Pamastymui, tie zmones turejo budami cia zemeje priimti Kristu gelbetoju, o ne mes pasimelst dabar. Dabar jie miega, o kai bus prisikelimas, jai Kristu buvo prieme, kelsis pirmajame, nes teisusis i teisma neateina. Jai ne, kelsis antrajame ir bus teisiami. Pamastymui. Visi nori but su Dievu, bet didele dauguma nenori gyvenime net stengtis artet link Dievo. O jai nenorim, nesvajokim ir but su Juo. Ir niekas negali pasimelst uz tave po laidotuviu ir kazka pakeist. Ir ten ne posakis, o zodziai is Svento Rasto.

 2. Čia tur būt kunigai ,varazija,,biznis ir tiek.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.