Aulelių globos namams leista ir toliau vykdyti veiklą

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informavo apie licencijos galiojimo sustabdymo panaikinimą.
„Anykščių rajono savivaldybė ir Aulelių vaikų globos namų administracija ėmėsi visų būtinų priemonių, kad nustatyti trūkumai būtų pašalinti kaip įmanoma greičiau, kad įstaiga ir toliau galėtų vykdyti veiklą“, – sakė Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis.
2016 m. gruodžio 9 d. Aulelių vaikų globos namai pateikė Socialinių paslaugų priežiūros departamentui neatitikimų šalinimo lentelę, kurioje buvo išvardinti rasti trūkumai ir jų šalinimo priemonės bei jų įvykdymo terminai.
2017 m. birželio 29 d. Socialinių paslaugų priežiūros departamentas vertino, ar Aulelių vaikų globos namuose buvo pašalinti socialinių paslaugų priežiūros departamento įvardinti pažeidimai.
2017 m. liepos 21 d. gauta pažyma iš Socialinių paslaugų priežiūros departamento dėl Aulelių vaikų globos namų pažeidimų šalinimo vertinimo ir Socialinių paslaugų priežiūros departamento direktoriaus įsakymas dėl licencijos galiojimo sustabdymo iki 2018 m. sausio 21 d. Pažymėta, kad licencijos sustabdymo laikotarpiu įstaiga galėjo teikti socialinę globą.
2018 m. sausio 24 d. Socialinių paslaugų priežiūros departamentui pradėjus vykdyti vertinimą, kaip buvo pašalinti įvardinti pažeidimai, dėl kurių buvo sustabdytas licencijos galiojimas, sausio 30 d. gautas pranešimas dėl licencijos galiojimo sustabdymo panaikinimo.

Anykščių r. savivaldybės informacija

2 komentarai

  1. Brangieji, kam reikia isnaudot vaikus, uzdaryt sita istaiga ir kuo greiciau

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.