„Auksinių krivūlių“ sausra

Minint Vietos savivaldos dieną Vilniuje vykusioje penkioliktojoje „Auksinių krivūlių“ apdovanojimų ceremonijoje įvertintos labiausiai įvairiose srityse nusipelniusios savivaldybės.  Tiesa, šie metai Anykščių savivaldybei buvo nedėkingi – nei savivaldybė, nei pretendentas į riterio ženklą Donatas Krikštaponis apdovanojimų nesulaukė.

Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje vykusiame renginyje 14 ministerijų, Lietuvos verslo konfederacijos, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos vadovai paskelbė savo įsteigtų nominacijų savivaldybes – laureates, joms įteikti skulptoriaus Ramūno Almino sukurti autoriniai kūriniai.

Aplinkos ministerijos už mišką mieste apdovanojo Vilniaus miesto savivaldybę, Ekonomikos ir inovacijų ministerija kaip sparčiausiai augančio verslo savivaldybę įvertino Klaipėdos rajoną.

Kultūros ministerija labiausiai kultūrą puoselėjančia paskelbė Jonavos rajono savivaldybę, o Socialinės apsaugos ir darbo ministerija už iniciatyvumą, novatoriškas idėjas ir aktyvų dalyvavimą projektuose „Auksinę krivūlę“ įteikė Lazdijų rajono savivaldybei.

Tauragės rajono savivaldybė už draugiškumą aplinkai ir darnaus judrumo skatinimą apdovanota Susisiekimo ministerijos. Šiai savivaldybei taip pat atiteko ir Europos Komisijos Lietuvoje įsteigtas apdovanojimas už žaliąsias ambicijas.

Švietimo mokslo ir sporto ministerija „Auksinę krivūlę“ už švietimo pažangą veiksmingai panaudojant išteklius skyrė Mažeikių rajono savivaldybei, Teisingumo ministerija – Švenčionių rajono savivaldybei už smurto artimoje aplinkoje mažinimą, Užsienio reikalų ministerija – Šiaulių miesto savivaldybei už viešosios diplomatijos puoselėjimą, Vidaus reikalų ministerija – Kauno miesto savivaldybei už miesto viziją.

Alytaus rajono savivaldybė pelnė Žemės ūkio ministerijos įsteigtą apdovanojimą už pagalbą žemdirbiams likviduojant gaisro padarinius, Plungės rajono savivaldybė – Lietuvos verslo konfederacijos įsteigtą apdovanojimą už smulkaus ir vidutinio verslo skatinimą.

Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius už nuopelnus Lietuvos savivaldai įteikė „Auksinės krivūlės“ riterio ženklus – jie atiteko Lazdijų savivaldybės tarybos narei Janinai Ražukienei, Neringos savivaldybės tarybos nariui Vigantui Giedraičiui bei Palangos miesto vicemerui Rimantui Antanui Mikalkėnui.

Anykščių savivaldybės tarybos narys socialdemokratas  Donatas Krikštaponis šiai nominacijai buvo pristatytas jau antrą kartą.

NYKŠČIAI

5 komentarai

 1. Būtų paradoksas: Anykščiai ekonominėj duobėj, o veikėjai gaus apdovanojimus

 2. ką padarysi, kai tarp savų tik rekomendacijomis dalinamasi, bet ne tikslų ir pasiekimų paieškomis dalykiniais patarimais. Taigi ir turim kur žiurim…

 3. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

  Vajezau kaip uždžiuvo! Tiesiog Sachara… 🙂

 4. Aina naaa...!!!

  Komunistinė sausra Anykščių valdžiukėje… 🙂 🙂 🙂

  • Informacija

   Sausra prasidejo prie Tubio. Nei vienos krivulės negavo Gorkio milicijos mokyklos auklėtinis. Tik S.Obelevičiui par tą laiką suteikė riterį.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.