Aukščiau, greičiau, tvirčiau – olimpinė diena Anykščiuose

Spalio 5 dieną, šeštadienį, Anykščiuose, Jono Biliūno gimnazijos stadione, organizuojama vaikų ir jaunimo sporto šventė „Aukščiau, greičiau, tvirčiau – olimpinė diena Anykščiuose“. Viešoji įstaiga „Sportuokime kartu“ ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia moksleivius varžytis nemokamuose sporto turnyruose.

Olimpinės dienos „Aukščiau, greičiau, tvirčiau“ Anykščiuose renginius pradės vaikų mažojo futbolo varžybos, kurios vyks dvejose amžiaus grupėse: 2009/2010 gim. m. ir 2006/2008 gim. m. Šiose varžybose nuspręsta pasirinkti mažojo futbolo formatą 5×5, kadangi norima į varžybas įtraukti kuo daugiau vaikų. Siekiama, kad komandas suformuotų patys vaikai ir galėtų atstovauti savo kiemą, mokyklą ar sporto mokyklą.

Krepšinio entuziastai taip pat galės išbandyti savo jėgas krepšinio aikštelėje. Krepšininkams skirtos net 3 amžiaus grupės: iki 12, iki 15 ir iki 18 metų. Komandos varžysis gatvės krepšinio formatu 3×3.

Olimpinės dienos renginio pabaigoje kvies visus renginio dalyvius sudalyvauti ir kroso ir komandinio bėgimo rungtyse. Varžybų dalyviai bus apdovanojami atminimo medaliais. Planuojamas jaunųjų sportininkų skaičius: 70. Organizatoriai ypatingai skatina renginyje dalyvauti tiek jaunuosius sportininkus, tiek jaunąsias sportininkes.

Komandų ir dalyvių registracija vykdoma užpildant registracijos formą: t2m.io/JOTB4EJc

Papildoma informacija teikiama telefonu 8-679-29025 arba el. paštu sportuokimekartu@gmail.com.

Darius Kreivėnas

2 Komentarai

  1. mes nesugebame organizuoti olimpinės dienos renginių, už mus padaro atvykėliai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.