Aukščiausi rajono vadovai pasidalino favoritais

Meras Kęstutis Tubis – už ką tik viešai prisistačiusią „valstietę“, o vicemeras Sigutis Obelevičius – už visiems iki kaulų smegenų žinomą konservatorių.
Apie tai, jog balsuos už Gretą Kildišienę rajono vadovas viešai pareiškė prieš porą dienų, tuo užsitraukdamas savo bendražygių nepasitenkinimą. R. Karbauskis netruko atsidėkoti, pareikšdamas, jog dabartinis meras gerokai išmintingesnis už iki šiol Anykščius valdžiusius.
Tuo tarpu buvęs rajono vadovas facebook`e pasidalino mintimis, kodėl jo pasirinkimas – kitas.  
„Anykščių menų centre vyko "debatai", tiksliau valstiečių partijos pirmininko monologas ir gražiai šypsojosi vidurinio mokslo atestatą turinti kandidatė į seimą iš Panevėžio Greta Kildišienė, kuriai per sunkūs pasirodė jaunučių gimnazisčių klausimai. Tad liko aišku tik vienas dalykas, kad aš teisingai elgiuosi, ragindamas draugus ir kaimynus palaikyti mano seną bičiulį, anykštėną iki kaulų smegenų Sergejų. Betgi, kaip balsuoti per rinkimus, tai kiekvieno anykštėno apsisprendimo reikalas. Tačiau taip nesinori, kad žmonės balsuotų pagal emocijas, o ne protą… Su Sergejumi dirbome vienoje komandoje. Daug gražių dalykų kartu sugeneravom, vienas iš jų bardų festivaliai ir pan. Patikimas žmogus.“, – paskutiniuosiuose įrašuose liaupsių ir pagyrų Gudriajam lapinui nešykšti vicemeras.
Tiek „valstiečiai“, tiek konservatoriai prieš paskutinįjį rinkimų turą vieni kitus įvairiausiais būdais bando sumenkinti ne tik Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardoje. Šviežiausias rezonansinis skandalas – vėl susijęs su  TS–LDK nariu iki vakar buvusiu Juozu Punziumi. Pastarasis net 18 metų pradirbęs Kauno klinikų vadovu bando įrodyti, jog iš savo tėvo, taip pat mediko, paveldėjo daugiamilijoninį turtą.  
Greta Kildišienė ir Sergejus Jovaiša savo pajamų ir turto deklaracijose apie palikimą kol kas neužsimena. Abiejų biografijos itin spalvingos, o kartu panašios kaip ir finansinės galimybės.
„Valstietė“ deklaruoja turto už 10000 Eur ir 15000 piniginių lėšų. Konseratorius turto turi už 22500 Eur, o pinigų -beveik 4000 Eur. Beje, pernai pajamų S. Jovaiša už savo konkurentę turėjo net 8-is kartus daugiau.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.