Audronių Gališanką pakeis Algirdas Žalkauskas

 

Balandžio 16-ąją vyksiančiame Anykščių rajono tarybos posėdyje numatyta, kas pakeis atleidžiamą administracijos direktorių Audronių Gališanką.

Sprendimo projekte skelbiama, kad „atsižvelgdama į mero Sigučio Obelevičiaus siūlymą ir Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjo Algirdo Žalkausko sutikimą, Anykščių rajono savivaldybės taryba nusprendžia atleisti Audronių Gališanką iš Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų 2019 m. balandžio 16 d.“. Buvusiam direktoriui bus išmokėtas vieno mėnesio vidutinio jo darbo užmokesčio dydžio išeitinė išmoka bei kompensaciją už nepanaudotas kasmetines atostogas“.
Laikinai eiti Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas bus pavesta Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjui Algirdui Žalkauskui, jam nustatant 25 proc. pareiginės algos priemoką už papildomų užduočių atlikimą, kol įstatymų nustatyta tvarka bus paskirtas savivaldybės administracijos direktorius naujai kadencijai.
Tą pačią dieną taryba įpareigos Audronių Gališanką perduoti reikalus Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjui Algirdui Žalkauskui.
NYKŠČIAI

 

4 Komentarai

  1. tai su direktoriaus, kaip ” ministerio priminko” atsistatydinimu netenka galių ir visa jo pavaldi komanda administracijoje.
    Ką daryt? Gal į ligoninę varyt dėl nedarbingumo?

  2. Pastebėjimas bl

    Audronius išeitinių neduodavo.

  3. tai ate savivaldybei ir dar su baseinu reikia peržiūrėti jo itakas

  4. sodint,ane atlaist reik situ paskustvu….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.