Audronė Berezauskienė: „Kasdien einu Žvejų gatve“

Kitokią nuomonę apie rengiamą Dešiniojo Šventosios kranto taką turi bibliotekininkė Audronė Berezauskienė.

„Aš manau kitaip. Kasdien einu šia gatve ir matau pasikeitimus. Jie mane džiugina. Pagalvokite, kaip bus gražu ir nauja. Mane stebina amžinas anykštėnų nepasitenkinimas. Kodėl mes nemokame pasidžiaugti?“, – klausė A. Berezauskienė.
Ji teigė, kad ir jaunesni Žvejų gatvės gyventojai palaiko pokyčius ir laukia tako įrengimo.
Linas BITVINSKAS

22 Komentarai

 1. Reikia palaukti kol bus baigtas sutvarkyti takas, o tada ir įvertinsit. Vietomis paupys sutvarkytas, o vietomis, tai brūzgynai, sąžalynai. Daug nepasitenkinimo buvo, kai takas buvo daromas kitoje upės pusėje. O dabar, kaip šaunu, kad jis yra. Pilnas žmonių. Baikit, būti nepatenkinti ir amžinai burzdantys. Daugiau optimizmo, anykštėnai. Juk pavasaris!

 2. Leonas Alesionka

  Čia gi Anykščiai – didelis “kaimas”. O kiekviename “kaime” visada buvo ir bus nevykėlių, kurie tik tulžį savyje gamina ir ant kitų pila. Išsilos anonimai ir nustos. GERAI TEN BUS SUTVARKYTA KRANTINĖ! Gražu ir švaru bus. Europa vis labiau ateina į Anykščius. Tegu ši krantinė taku tęsiasi link Karalienės liūno ir susijungia su Lajų taku. Linkiu visiems sėkmės 🙂

  • Geriau papasakok apie Dembavoje vykstančius pokyčius, bus idomiau

   • Besidominčiai Elzei

    Atvažiuok ir pati pamatysi. 🙂 Kariuomenė, aerodromas, medelynas, statosi namai, mokykla, autoservizas, parduotuvės, Kredito unija, pora kavinių, Nevėžio užtvanka, miškų apsuptis, grynas oras, asfaltuotos ir apšviestos gatvės. Yra parduodamų namų. Nusipirk ir gyvenk.:) Tylu, ramu, jokių rietenų, jokio pletkyno. Šioje srityje Dembava atsilieka nuo Anykščių.

 3. kaip ten dingo keliukas prie upes,pro jusu sodyba

 4. Nežinia, kuria Žvejų gatvės atkarpa ši ponia kasdien vaikšto. Ko gero nematė “didžiosios Anykščių sienos”, kitaip čiulbėtų pamačiusi.

  • Siena tik ten kur status šlaitas

   Ta siena neilga ir tik tenkur status šlaitas. Prisodinote obelų, serbentų padarėte šabakštyną valstybinėje žemėje ir dabar piktinatės. Labai gerai, kad tvarkoma krantinė, bus tikrai labai gražu !

 5. O ponia, švelniai tariant, dar ir melagė pasirodo. Bene pora dešimčių Žvejų gatvės gyventojų skundą savivaldybei įteikė dėl tako projekto.

  • Šventosios upės krantinė palei Žvejų gatvę nėra privačių namų savininkų nuosavybė. Ir su tuo teks susitaikyti !!! 🙂

   • o kas teigia, kad upės krantinė (nors tokios dešiniajame krante net nėra) yra privati nuosavybė? Išmok skaityti, tada komentuok, varna išsižiojusi…

 6. Ka pasakys šitie ponai ,pasistate Nama ,bet dingo ten buves keliukas link upes .Vaikščiojom ,niekam nekliyde,bet kažkaip dingo ,apsigyvenus ponams.

 7. tam gudruciui alesionkai

  europoj jau stengiamasi kuo maziau betono ir kuo daugiau naturalumo palikti , ypac prie pat vandens telkiniu , o cia dar varom i kita puse…

 8. kokie ten jie ponai , eiliniai darbininkeliai

 9. Kokie pikti pavydus žmonės-anykštėnai, klaiku. Pritariu poniai Audronei, tikrai bus gražu ir malonu pasivaikščioti sutvarkytu paupiu. Laukiame nesulaukiame pabaigtuvių…

 10. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Yra pasauli vienintele tauta, kuri grozi mato veltui suri gauta nepelekautuose.
  Minejau vienintele ES kurios BVP sukiles butent tokiais takais sukiles 1.5 karto nuo pragyvenimo lygio. Kame nuo to biurokratija pleciasi kaip atomine bomba neprognozuojamai.
  Kame greitai neatskirsime net pagal istatymus vaikino nuo merginos.
  Kame del to didele Azijos gresme galiu net tiksliai metus uzrasyti.

  Ka visa si grozio karalyste ka surasiau matys tik Rokiski. O jie toliau grozio ir nepakartojamo pozityvo iliuzijoje gyvena, NU VELTUI SURIS… ES labai rupi jusu groziai.

  ___________________________________________________________
  Tik kas pradeta uzbaigti reikia. Tai dar blogiau nebaigti groziai.

 11. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  P.S Jus pameginkite Europos didmiesciuose kur gyvena ne proletariatas o jos elitas, o elitas gyvena uzmiesciuose, ka nors ten pabetonuoti salia ju naturaliu landshaftu…

  Kad ir imti Maskvos garsiaja “Rubliovka”, ten pasakiska gamta, pameginkit ten ka nors pabetonuot.

 12. A nepatrūksit, Vasiukai?

 13. gal kas zinot is kur kvazimodas , is rokiskio ar is aknystu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.