Atsiskaitė likusios 2-i Anykščių rajono seniūnijos

2016-ųjų metų ataskaitos ir 2017-ųjų metų veiklos planai pristatyti Kavarske ir Skiemonyse.
Antradienį apie nuveiktus ir laukiančius darbus papasakojo Kavarsko seniūnas Algirdas Gansiniauskas. Susitikime taip pat dalyvavo gausiai susirinkusi miestelio bendruomenė, Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis, Savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas, mero patarėjas Donaldas Vaičiūnas, Tarybos narys Dainius Þiogelis.
A. Gansiniauskas susirinkusiems pateikė demografinę seniūnijos informaciją, socialinės rizikos šeimų situaciją, papasakojo apie gelžbetoninio Pumpučių kryžiaus rekonstrukcijos planus.
Trečiadienį ataskaitinis susitikimas įvyko ir Skiemonių bendruomenės namuose. Ataskaitą pristatė seniūnas Stasys Steponėnas. Èia susirinkusi Skiemonių bendruomenė susitikime dalyvavusių rajono vadovų – mero pavaduotojo Sigučio Obelevičiaus, Savivaldybės administracijos direktoriaus Audroniaus Gališankos ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Ramūno Blazarėno – teiravosi apie galimybę sutvarkyti tam tikrų miestelio gatvių apšvietimą, bendruomenės namų stogo sutvarkymo darbus ir kaip derėtų spręsti į miestelį iš aplinkinių miškų vis dažniau užklystančių lapių problemą.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.