Atsargiai – telefoniniai sukčiai siautėja Anykščiuose

Anykščių policija informuoja, kad pastarosiomis dienomis Anykščiuose labai aktyvūs  telefoniniai sukčiai.
„Vien šiandien dėl skambučių kreipėsi keletas žmonių. Vakar viena moteris atidavė sukčiams pinigus, todėl gyventojai turi būti budrūs ir kritiški“, – sako pareigūnė Rūta Avižaitė.
Pasak R. Avižaitės, policija prašo anykštėnų būti pilietiškais ir perspėti savo tėvus, kaimynus, vyresnio amžiaus asmenis, kad nepakliūtų ant sukčių kabliuko.
NYKŠČIAI

GERBIAMI ANYKŠČIŲ RAJONO GYVENTOJAI,

Anykščių policija atkreipia dėmesį, kad telefoniniai sukčiai suranda vis naujų būdų, kaip priversti žmones jais patikėti ir išvilioja pinigus.
Policijos pareigūnai pataria:
• sulaukę nepažįstamų asmenų skambučio, neskubėkite pildyti jų prašymų. Apie įtartiną skambutį pasikalbėkite su kaimynais, artimaisiais, informuokite policiją;
• kuo beprisistatytų paskambinęs asmuo, jokiu būdu neatskleiskite jam savo asmens,  elektroninės bankininkystės ir kitų  duomenų;
• nepasitikėkite į namus užsukančiais nepažįstamais asmenimis, kurie prisistato kokių nors  įstaigų darbuotojais  ir siūlo įvairias paslaugas Nerodykite susidomėjimo jų pasiūlymais ir neįsileiskite nepažįstamų asmenų  į namus.
Dažniausiai sukčių aukos teigia žinojusios apie visus sukčiavimo būdus, bet, sulaukusios telefoninio skambučio skambučio ar į namus užsukusių nepažįstamų asmenų,  patiki jais.
Kilus nors menkiausiam įtarimui, kad su jumis bendrauja sukčius, kuo greičiau baikite pokalbį ir  skambinkite bendruoju pagalbos telefonu 112.

BŪKITE BŪDRŪS  –  NEATIDUOKITE SAVO PINIGŲ SUKČIAMS!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.