Atnaujinamoje sankryžoje – būtinas eilinis atnaujinimas

Anykščių A. Vienuolio ir Gegužės gatvių sankirtoje sunkusis transportas jau apgadino sustatytus naujus kelio bortus.
Þemės ūkio technika ir autotraukiniai, sukantys į pramoninį miesto rajoną, niekaip neįsitenka susiaurintoje važiuojamoje dalyje. Prieš mėnesį UAB „Autovelda“ vadovas Vladislavas Preidys „Nykščiai.lt“ tvirtino, jog dėl rekonstrukcijos daugiausiai nepatogumų patirs ne sukantys į Gegužės gatvę, o didieji autobusai, atvykstantys į Anykščių stotį.
„Mums, vairuotojams, tai tikrai per siaura gatvė suprojektuota. Judėjimas ja yra didelis. Tranzitinis transportas važiavo ir galbūt dar ilgai važiuos. Apkrauta ji bus ir – tik po vieną judėjimo juostą priešingomis kryptimis. Į dešinę posūkio nepadarysim ir į kairę čia bus sunku pravažiuoti pagal rodykles. Dideli autobusai į dešinę, į stotį, galės pasukti tik išvažiavę į priešpriešinio eismo juostą. Šitoje pusėje jau tikrai galėjo siauresnį šaligatviuką daryti. Tačiau dabar jau pataisyti ką nors – nebeįmanoma. Reikėjo derinimo stadijoje. Dabar kaip yra, taip yra. Jau nieko nebepakeisi“, – tąkart kalbėjo V. Preidys.
Aptrupėję nauji važiuojamosios dalies bortai šioje vietoje jau ne vienam anykštėnui krito į akis. O pagal dabartinius standartus atnaujinamos miesto gatvės – jau nuo žiedinės sankryžos įrengimo prie kapinių – gyventojus padalino į tuos, kurie už, ir tuos, kurie į visa tai žiūri labai praktiškai.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.