Atlikti praktikos, ir pasisemti patirties

Anykščių rajono savivaldybės administracija pasipildė nauju komandos nariu. Mokomąją praktiką atlieka Danijoje studijuojantis kraštietis.
Architektūros technologijų ir statybų valdymo diplomo VIA Universitetinėje kolegijoje Danijoje siekiantis Justas Pleškys 5 mėnesius Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriuje semsis žinių ir dalinsis vienoje didžiausių mišraus tipo (ir universiteto, ir kolegijos) mokymo įstaigų Danijoje įgyta patirtimi.
„Gaunu įvairiausių užduočių: nuo įstatyminės bazės peržiūros iki praktinio panaudojimo. Smagu, kad gimtajame mieste galiu praleisti daugiau laiko ir įgyti svarbių praktinių žinių“, – apie jau beveik mėnesį trunkančią praktiką Savivaldybėje pasakojo vaikinas.
Justo praktikos vadove tapusi Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Jurgita Gudelevičienė sakė iki šiol praktikantams nevadovavusi, todėl jai ši užduotis – itin įdomi.
„Justas jau tapo mūsų kolektyvo dalimi. Susitinkame ir kartu dirbame beveik kiekvieną dieną. Þinoma, tenka pasukti galvą, kaip kasdienes užduotis pateikti originaliai, tačiau manau, kad tiek man, tiek ir skyriaus kolegoms ši patirtis bus vertinga. Išgirsti jauno specialisto nuomonę, pasidalinti savo vizijomis visada yra įdomu, o ir naudinga.“, – pasakojo Savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.