Atleido nuo mokesčio vaistininkus

Yra toks anekdotas apie rusišką biznį: “Degtinę parduosim, pinigus – pragersim”.

Liepos 30 dieną vykusiame rajono tarybos posėdyje nagrinėti du įdomūs klausimai. Pirmiausia Anykščių ligoninės laikinojo direktoriaus Dalio Vaigino prašymas įrengti naująjį rentgeno aparatą. Prašyme nurodyta, kad naująjį aparatą reikia įrengti “Anykščių rajono savivaldybės administracijos išnuomotose UAB  „Nemuno vaistinė”  patalpose”.   

Antrasis klausimas – UAB „Nemuno vaistinė” prašymas „Dėl patalpų nuomos sutarties vykdymo”, kuriame prašoma atleisti nuo negyvenamųjų patalpų nuomos mokesčio mokėjimo už nuomojamas patalpas Vinco Kudirkos g. 1 (Anykščių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras).

            Nuomininkas „Nemuno vaistinė”  teigė, kad į Anykščių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centrą apribotas pacientų patekimas, tad prekyba vaistiniais preparatais nuomojamose patalpose lieka ribota. 

 Taryba nubalsavo, kad vaistininkai būtų atleisti nuo nuomos mokesčio.

NYKŠČIAI

14 komentarų

 1. Gal savininkus, o ne eilinius vaistininkus

 2. Vaistines būtina atleisti nuo visų mokesčių, nes vaistininkai tokie nabagai, taip jiems sunku išsiversti. Bet toks teiginys- eilinis anekdotas. Jei vaistinėms būtų nenaudinga, tai jų tiek nebūtų ant kiekvieno kampo po kelias. Anksčiau buvo daugiau gyventojų Anykščiuose ir vienos vaistinės užteko. Dabar gyventojų smarkiai sumažėję, o vaistinių yra gal 10 ar net daugiau. Vaistai ir kitos prekės vaistinėse brangiausios, lupamas kailois nuo tautiečių. Ir jie dar prašo atleisti nuo mokesčių.

 3. atsipalaidavimas didelis

 4. Nėra opozicijos.

 5. Vaistininkai darbuotojai,bet vadovus vaistinių,tai tikrai atleisti nereikia,nes suka BIZNĮ kaip ir visi,tegul moka mokesčius kaip ir mes

 6. Tai nuostabu, gal gaminti vaistus mokste, tsi esate tobulas zmogelis. Gal ir mokytojų neteikia, statybininkų, gydytojų, kirpėjų, viską zinot ir mokat, super

 7. Makinta atseit Brania. Tik ar nesuoki nuejus vaistinen pas vaistininką.

 8. istorija apie ta pati tik kitaip …..Miestelio gydytojas turejo sunu,,kuris taip pat baiges mokslu tapo gydytoju..Viena diena sunus dziaugsmingai pranesa tevui,kad jam pagaliau pavyko isgydyt kaimyna,kuri jo tevas ilgus metus gyde,bet nesekmingai..,,Nu ir durnius !! ! ,-sako tevas.As juk uz to kaimyno sunestus pinigus visus tavo mokslus apmokejau………..O ar vaistu vartojimo sistema ne panasiu principu veikia? Kuo daugiau vartoji-tuo didesnis ligonis..O is ligoniu PSO pampsta.

  • Na nevartokite, niekas per prievartą nekiša.

   • Įkišimas ar įsikišimas tampa įpročiu ir teikia malonum, o už malonumą jau ir senajame pasulyje buvo priimta susimokėti.
    P.s. matomai politikus taip pat pamalonino, kad jie atleido nuo finansinio susimokėjimo už naudojamą savivaldybės turtą.

 9. Nemeluok linuk eilinį kartą,

  šiuo sprendimu taryba kaip tik nutraukė nuomos nemokėjimą, kaip buvo priėmę karantino sąlygom, nuo rugpjūčio 1, juk vaistinė pradėjo dirbti.
  Ar tai sunku suprasti kas parašyta, ar čia specialiai. Ai, ai, kaipnegražu apgaudinėti ir meluoti žmonėm.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.