Atkirto internetą

 

Sekmadienį dalis Anykščių senamiesčio liko be interneto ir kabelinės televizijos

Nors žodis „atkirto“ dažniausiai vartojamas perkeltine prasme, šį kartą tai reikia taikyti tiesiogiai. Sekmadienį apie pietus kažkas, kaip spėjama kirviu ar peiliu nukirto šviesolaidžio kabelį Šaltupio 10 namo 5-ame aukšte. Dalis senamiesčio namų, kuriems paslaugas teikia UAB „Radijo elektroninės sistemos“ liko be interneto ir televizijos. Ypač dėl to išgyveno krepšinio gerbėjai, nes kaip tik vyko Eurolygos finalas.
UAB „Radijo elektroninės sistemos“ darbuotojai iškvietė policiją, kad įvykis būtų užfiksuotas. Jie kalbėjo, kad tai pirmas atvejis Anykščių mieste, kai kabelis nukertamas piktybiškai. Pasak darbuotojų, jie buvo sulaukę vieno vyro pagrūmojimų, kad kabelį nukirs, bet ar jis tai padarė, UAB „Radijo elektroninės sistemos“ paliko aiškintis pareigūnams.
Pirmadienį paslaugos gyventojams vėl bus teikiamos, sekmadienį to padaryti nepavyko, nes UAB „Radijo elektroninės sistemos“ darbuotojams reikėjo atsigabenti specialią aparatūrą, kuri leis suvirinti šviesolaidį.
NYKŠČIAI

8 komentarai

  1. paslaugu kaina neatitnka kokybes,todel zmones nepatenkinti

  2. tikrą tiesą parašėte. Jau kaina kaip tokios prastos kabelinės siaubinga., tai mirga ,tai nėra paslaugos. Žodžiu prastai.

  3. Jei žmogus nepatenkintas eina pas kita tiekėją, o ne kabelius kapoja ir kitiems blogo pridaro.

  4. Šviesolaidį telia šiuo atvėju virina kiekvienam klientui ir paprastas pajungimo meistras su ta įranga dirba kasdien. O pas RES ten atsilikusios technologijos progreso nėra jau keletą metų. Pliusas tik vienas – pagyvenusiems žmonėms analoginė televizija patogiausias variantas ir nereikia tiesti naujų kabelių, nes viskas +- veikia su senais.

    • To T skaitau tavo komentara ir juokas ima „vadybininke“ bandai zmonems smegenis isplauti matyt darbo stygius ir nemokejimas leidzia darbo laika tusciai leisti prie kompiuterio ar manai kad zmones Anyksciu tokie buki ir nesupranta kas rasineja situos komentarus . Ir dekui dievui kad galu gale as is jusu twelios kontoros pabegau.

  5. „Atkirto kirviu“ „Vožė kirviu“ – žvengiu antra diena, „Nukirto interneta“…))) Truko kantrybė gal žmogui, nes nekrovė gerai…)))

  6. Sudas is tokiu tiekeju kokybe prasta o kaina kosmine as atsisakiau ir jums siulau taip padaryti gal susimastis tada

  7. Ar pagavo internetkirti?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.