Atidarant Kryžkalnio memorialą kalbėjo Jonas Kadžionis (video)

Sekmadienį Kryžkalnyje, Raseinių rajone, buvo atidengtas memorialas Lietuvos partizanams atminti.

Paskutiniojo Aukštaitijos partizano, anykštėno Jono Kadžionio -Bėdos pasakyta kalba, atidengiant memorialą Lietuvos partizanams atminti Kryžkalnyje, Raseinių rajone, pasak dalyvavusių, buvo pati tikriausia, drąsiausia ir atviriausia, vis dar kupina nerimo dėl randuoto Lietuvos veido bei negydomų kraujuojančių žaizdų.

17 komentarų

 1. Gerbiamas J.Kadžionis gerai pakalbėjo apie komunistų partijos nusikaltimus. Primenu, kad komunistai buvo – K.Tubis, S.Jovaiša. R.Sargūnas. Tikri patriotai balso už komunistus negali atiduoti, nes tai būtų partizanų kovos išniekinimas.

 2. Kaip cia lietuviai gyvens? Labai reikia memorialu, stabu ir visokiu kokiu dievuku……

 3. valdžia bandytams labai stengiasi išversti skūrą.

 4. Kai žmogus atsisako Dievo, jis gali vogti, meluoti, žudyti ir t.t.

  • Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

   Su Dievo vardu plėšta, žudyta ir prievartauta daugiausiai. Ir vogta, ir meluota taip pat. Kardu ir inkvizicijos laužais į Lietuvą atnešta ir prievarta mums primesta krikščionybė. Dar iki šiol tebeplėšia ir tebežudo R.Reigano sukurti talibai Afganistane. Per JAV bukumą Irake pagimdyta Islamo valstybė ( (ИГИЛ, ИГ, ДАИШ, аrab: الدولة الإسلامية) dar taip neseniai žudė krikščionis ištisais kaimais ir miesteliais žiauriausiais būdais, vaikus vertė žūdyti, sukėlė didžiulius pabėgėlių srautus iš Irako, Sirijos, Afganistano, Jemeno, Libijos į ES šalis.

 5. a tam sąraše paminėti tie kurie pokaryje žudė vaikus , net naujagimius, mamas, tėvus , senelius. Daug tėvynėje kvailių užlipo ant sosto, istoriją iškraipę. Bet tame valdžios pagrindas – kiršinti tautą, tada tikrai valdysi bandą. …

 6. nuo obels netoli krenta

 7. Anykščių kraštas ypatingai turtingas Lietuvos laisvės gynėju, paskutiniu Aukštaitijos partizanu, Lietuvos laisvės premija įvertintu, tiesiai, drąsiai kalbančiu Jonu KADŽIONIU. Kalbėkite kuo dažniau ir garsiau. Jaunime, kvieskitės, klausykitės kraupios praeities liudytojo. Kūrėjas tegloboja jus, gerbiamas Laisvės gynėjau! Stiprios sveikatos ir ilgų gyvenimo metų Jums, gerbiamas Didvyri Jonai. 🇱🇹

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.