Ateina su naujomis idėjomis

Anykščių rajone veiklą pradeda įmonė, padedanti savo klientams pasikeisti viešojoje erdvėje.
Specializuota tinklapių ir elektroninių parduotuvių kūrimo ir tobulinimo įmone “Tandemo sprendimai” (www.tandemum.lt) kartu su partneriai skelbia žaidimą, kuriame gali dalyvauti visi Anykščiuose esantys verslo atstovai.
Pagrindinis žaidimo prizas – nemokama tinklapio kūrimo paslauga. Prizo vertė net 1500 Eur.
Dalyvavimo taisyklės labai paprastos: iki 2017 m. balandžio 30 dienos tereikia rekomenduoti įmonę, kuriai norite, kad būtų atnaujintas tinklapis; rekomenduoti įmones galite užpildydami anketą, o pagrindinį prizą laimės daugiausiai rekomendacijų sulaukusi įmonė.
Laimėtojas bus paskelbtas 2017 m. gegužės 5 dieną. Beje, prizas į grynuosius pinigus nekeičiamas, o dalyvauti gali tik juridinių asmenų atstovai.
Daugiau informacijos apie žaidimą galima gauti telefonu 8684 80090 arba info@tandemum.lt elektroniniu paštu.
„Visi žinome, kad gyvename skaitmeniniame ir informacijos amžiuje. Pastarąjį dešimtmetį populiarėjantis internetas nepakeičiamai įtakojo ir mūsų kasdieninį gyvenimą. Juk ne paslaptis, kad kasdien internete praleidžiame vis daugiau laiko. Èia dirbame, sekame naujienas, ieškome reikiamos informacijos, bendraujame su artimais žmonėmis.

Nuolat besikeičiančios ir tobulėjančios technologijos įtakoja ir mūsų, kaip vartotojų įpročius. Jeigu ieškome reikiamos informacijos, norime ją rasti per trumpiausią laiką, jeigu perkame prekes elektroninėje parduotuvėje, norime jas gauti kuo greičiau. Apibendrinant, galima teigti, kad šių dienų vartotojai labiausiai vertina greitį, patogumą ir personalizuotą, tik jiems pritaikytą turinį.

Didelis iššūkis tenka ir verslo atstovams – kaip tobulinti savo turimus tinklapius ar elektronines parduotuves? Kad prisitaikyti prie besikeičiančių vartotojų įpročių ir patenkinti jų poreikius, verslo atstovams rekomenduojama nuolat atnaujinti tinklapiuose pateikiamą informaciją. Tačiau dažnu atveju to sklandžiai atlikti nepavyksta dėl tinklapio administravimo žinių stygiaus ar pasenusios programinės įrangos. Sprendimo galima ieškoti kreipiantis į tinklapius kuriančias ir prižiūrinčias įmones arba patiems nuolat domėtis naujausiomis technologijomis ir rinkos tendencijomis“, – rašoma bendrovės išplatintame pranešime.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.