Asfaltuos žvyrkelius?

Anykščiuose lankėsi VĮ „Utenos regiono keliai“ vadovai.
Vakar Anykščių rajono savivaldybėje lankėsi VĮ „Utenos regiono keliai“ direktorius Edmantas Šakalys ir Techninio ir projektų rengimo skyriaus viršininkas Rimvidas Leonavičius. Susitikimo metu, kuriame taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjas Kęstutis Jurkevičius bei vyresnysis specialistas Nikolajus Stanislavovas, diskutuota tiek apie miesto, tiek ir apie rajoninių kelių būklę, jų rekonstrukcijos, žvyrkelių asfaltavimo galimybes.
„Nors dažnai sakoma, kad krašto keliai – ir ne Savivaldybės rūpestis, tiek aš, tiek ir komanda šios nuostatos nesilaikome. Dedame visas pastangas, kad paspartintume žvyrkelių asfaltavimo, kelių rekonstrukcijos procesus ir tokiu būdų palengvintume susisiekimą mūsų rajono gyventojams, taip pat – ir vis gausesniems rajono svečiams“, – sakė Savivaldybės meras Kęstutis Tubis.
Susitikimo metu kalbėta apie Biržinės kelio rekonstrukciją, apie darbus į Niūronių kaimą vedančiame kelyje (esamo kelio pločio atstatymą, dangos atnaujinimą), kuriuos viliamasi užbaigti dar iki respublikinės tradicinės kultūros ir žirgų sporto šventės „Bėk bėk, žirgeli!“. Su VĮ „Utenos regiono keliai" vadovu E. Šakaliu kalbėta ir dėl galimybės išasfaltuoti dar daugiau žvyrkelių ir tokiu būdu pagerinti susisiekimą su mažesnėmis gyvenvietėmis.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.