Arminas Jasikonis Olandijoje trečias

Olandijoje vykstančiame antrajame šio sezono pasaulio motokroso čempionato etape sėkmingą pasirodymą tęsia lietuvis Arminas Jasikonis.
Anykštėnas pasaulio čempionato lenktynėse finišavo trečias. Kovo 1 dieną prasidėjo naujasis pasaulio motokroso čempionatas MXGP. Jame jėgas išbando ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos atstovai.

Lietuvai galingiausių motociklų klasėje atstovauja 22 metų Arminas Jasikonis, Latvijai – 23-ejų Pauls Jonass, Estijai – 34-erių Tanel Leok. Visi jie važiuoja „Husqvarna“ motociklais. Lietuvis ir latvis gina tos pačios komandos – „Rockstar Energy“ garbę, o estas – A1M ekipos narys. Iš viso varžybose dalyvaus 24 komandų atstovai.
Motociklininkas Arminas Jasikonis džiaugiasi, kad Lietuvoje auga motokroso gerbėjų gretos ir tikisi, kad jo pasirodymą stebėti Pasaulio čempionate bus įdomu.
Čempionate vyks 20 etapų (praėjusį sezoną buvo 18). Pirmasis etapas bus surengtas Didžiojoje Britanijoje. Varžybos baigsis rugsėjo 20 dieną. Pirmenybėse kovos 37 motokrosininkai.
Nugalėtojo titulą gins Slovėnijos motokrosininkas Timas Gajseras. Pernai antrąją vietą užėmė šveicaras Jeremy Seeweris, trečiąją – Glennas Coldenhoffas iš Nyderlandų.
Praėjusį sezoną iš Baltijos šalių sportininkų į pirmąjį dešimtuką pateko latvis ir lietuvis. P. Jonass bendrojoje įskaitoje liko šeštas (458 taškai), o A. Jasikonis – septintas (442).