Arminas Jasikonis atsistato po traumos

Anykštėnas lenktynininkas Arminas Jasikonis sveiksta po traumos, kurią patyrė per lenktynes.

Dalyvaudamas 9-ajame pasaulio motokroso čempionato etape Italijoje antrojo važiavimo metu po šuolio nuo tramplino Arminas persisvėrė į priekį ir griuvo, patirdamas rimtą galvos traumą. Ligoninėje sportininkui buvo  sukelta dirbtinė koma, stabdant smegenų tinimą. Dabar sportininkas dalinasi geromis žiniomis.  „Man puikiai sekasi mėgautis gyvenimu antrą kartą.

Visų pirma esu labiau nei dėkingas Italijos medicinos komandai už gerą darbą, savo komandai.

Aš einu per visas reabilitacijas ir jaučiuosi geriau ir geriau kasdien, esu labai motyvuotas grįžti į atgal į lenktynes“, – savo socialinio tinklo paskyroje rašo A. Jasikonis (nuotrauka iš jo A. Jasikonio albumo).

Įvykus nelaimei ir anykštėnai neliko nuošalyje – net buvo organizuojama bendra malda dėl sportininko sveikatos.

9 komentarai

 1. „Anykštoje“ parašyta, kad A.Jasikoniui trūko plautis. Ar tai tiesa? Kraujavimas iš plaučio labai pavojinga būklė. Ar operavo plautį? Kai atsiliepė kvėpavimui? Ar sukeltas pneumotoroksas?

  • Kad ir kas buvo,medikai ten yra rimto lygio ir buvo daroma viskas kas geriausia. Tai ne musu nupiepe daktariuksciai kur sveika zmogu suluosint sugeba.

  • Negydytojas

   Trukes plautis tai ir yra pneumatoroksas gydytojau

   • Matosi, kad ne!

    Prieš gydytojui aiškindamas – pasiskaityk bent jau rimtą medicininę literatūrą! Tada sužinosi kaip, kada ir kodėl ligoniui sukeliamas dirbtinis pneumatoraksas.

 2. greiciau sveik ,matau visvien nenurimsi ir sekmes

 3. Progresas yra nes medikai stipriai paruosti. Anyksciu ligoninei kas atsigula visi mirsta. vien is mano artimu rato 6 zmones kurie gulejo visi mire. kaimo levelis.

 4. to nu tikrai

  jei musu daktarai tokia aparatura kaip ten turi, butu taspac kaip ten

 5. Rimantas Monster energy!

  Labas Arminai, linkiu sėkmės rebilituojantis ir stiprybės,geriausios sveikatos sugrįžtant į motokrosą!!!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.