ARFL pusfinaliuose – neįtikėtinos dramos

Praėjusį savaitgalį paaiškėjo Anykščių rajono 7×7 futbolo lygos finalo dalyviai.

Pirmajame ARFL pusfinalio mače kovojo „Penkiasdešimt“ ir „Ukmergės“ ekipos.

Anykštėnai pasinaudojo varžovų spragomis ir antrajame kėlinyje pirmavo 5:3. Vis dėlto ukmergiškiai parodė charakterį ir per paskutines tris mačo minutes sugebėjo išlyginti rezultatą (5:5).

Baudinių serijoje tvyrojo didelė įtampa, su kuria geriau susitvarkė „Penkiasdešimt“ – 3:2.

Antrajame pusfinalyje „Kaimanai“ jau mačo pradžioje pribloškė „Veteranus“ ir išsiveržė į priekį 3:0. Visgi, patyrę futbolininkai susikaupė ir parodė, jog turi parako. Rezultatyviausias čempionato žaidėjas R.Savickas pirmajame kėlinyje rezultatą sušvelnino, o antroje susitikimo dalyje „Veteranai“ pelnė dar du įvarčius ir ekipos santykius aiškinosi mušdamos baudinius.

Molėtiškiai ir „Veteranai“ keitėsi taikliais smūgiais, kol galiausiai „Kaimanų“ žaidėjas suklydo ir kelialapis į finalą atiteko „geltoniesiems“ (3:2).

Ketvirtfinalių metu pralaimėjusios komandos pradėjo grumtynes dėl „Paguodos taurės“. Pirmajame mače „Be šansų“ 4:3 nugalėjo „Traupį“, o „Teradentos“ ir AKKSC ekipų rungtynės nebuvo sužaistos dėl „baltųjų“ neatvykimo į susitikimą – jiems užskaitytas pralaimėjimas 0:5.

Lemiamos ARFL lygos rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 25 dieną (sekmadienį) centriniame Anykščių miesto stadione.

Rezultatai:

„Penkiasdešimt“ (K. Šimkus 2 įvarčiai, M. Bagdonavičius 1, P. Želiabinas 1, I. Šiaučiulis 1) – „Ukmergė“ (K. Kolosovas 2, N. Remeika 2, T. Aukštakojis 1) 5:5

„Veteranai“ (R. Savickas 2, S. Pesliakas 1) – „Kaimanai“ (J. Sugintas, V. Armanavičius, T. Viburys) 3:3

„Traupis“ (A. Tamašauskas 2, K. Ramoška į savo vartus) – „Be šansų“ (D. Paurys 2, K. Ramoška 2) 3:4

Paulius Žukauskas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.