Ar nepavėlavo?

„Valstiečiai“ braška. Gležnos Gretos Kildišienės išbalansuoti valdantieji kuo toliau, tuo labiau trūkinėja ir slidinėja. Vis dažnesnės kalbos apie partijos skylimą, ir vargu ar per naujus rinkimus Anykščių – Panevėžio apygardoje kam nors iš bendrapartiečių pavyks pakartoti  ankstesnį rezultatą.
Panašu, kad sėkmė nuo „Naisių vertybėmis“ paramstyto politinio projekto nusisuko negrįžtamai. Nepavyksta niekas, ko besiimtų. Be to, lenda ir lenda „valstietišku skaidrumu“ apšlakstyti nelabai gražūs dalykai. Partijos vedlys Ramūnas Karbauskis visą savaitgalį buvo priverstas aiškintis dėl nekilnojamojo turto Ispanijoje ir galimos prekybos toje šalyje, o G. Kildišienė net nebandė aiškintis dėl to, jog Panevėžio skyrių okupavo su savo draugais, pažįstamais, buvusiais klasiokais ir giminaičiais.  Diplomuota siuvėja ir toliau tebevadovauja panevėžiečiams, su kuriais, kaip skelbiama, nutraukė bet kokią komunikacija.  Ir visiškai nemąstančiam aišku, jog su kiekviena diena partijos viduje vis karščiau ir jei toliau taip – sprogimas – neišvengiamas.
Kas savaitę po kelis procentinius punktus krentantys „valstiečių“ reitingai balandžio 23-iąją, tikėtina, bus nelabai aukšti.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė viena iš pirmųjų pastebėjo, kada G. Kildišienės veikla pradėjo kenkti ne tik partijai, bet visam valstybės darbui. O ar ištars, ką nors dar griežtesnio?..  Tikėtina, juk provokacijų nestinga. Be to, ir Ministras pirmininkas vis drąsesnis ir nebevengia kalbėti priešingai, nei kai kas norėtų girdėti.
Štai koks kontekstas, kai artimiausiu metu turėtų būti registruotas ir naujasis „valstiečių“ kandidatas. Ar tai bus Antanas Baura, kol kas nėra aišku. Tačiau atstovauti tokią partiją rinkimuose turėtų tik labai drąsus žmogus. Toks, kuriam jo paties reputacija praktiškai nerūpi.  Tikras Dievo Piziaus vaikas…
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.