Ar kuo daugiau, tuo geriau?

Anykščių rajono Tarybos nariai Vaidutis Zlatkus ir Mindaugas Sargūnas įsitikinę, jog sporto šakų įvairovė – tik į naudą mažiesiems, kurie turėtų vaikystėje išmėginti viską, ką tik gali. Tačiau dar prieš porą metų anykštėnų mergaitės nebuvo mokinamos net elementariausių krepšinio paslapčių, tiesiog tam trūko pinigų.
Du puikūs stadionai, teniso kortai, kalnų slidinėjimas – tai dviejų metų darbo rezultatai. Iki tol futbolas – kaimyniniuose rajonuose, o Anykščiuose tik krepšinis – ir tai ne visiems.
„Didėjantis pasirinkimas – labai geras dalykas. Ir nemanau, kad čia perlenkta lazda su stadionais ar teniso kortais. Kaip parodė jau egzistuojantis prie J. Biliūno gimnazijos, jis niekada tuščias nebūna. Futbolas labai mėgstamas, todėl tuščias nebus ir miesto. Teniso entuziastų taip pat turime. Dabar yra treneris ir sporto centre atsidariusi grupė, vaikai eina mokosi žaisti, nes gan įdomus bei daug fizinės jėgos reikalaujantis sportas“, – teigė V. Zlatkus.
Į klausimą, ar dėl įvairovės nebus nuskriausti kitų, jau daugelį metų kultivuojamų, sporto šakų entuziastai, radijo stoties „Nykščiai FM“ diskusijos dalyviai sakė, kad tikrai nenukentės. Mat pastaroji valdžia kur kas racionaliau skirsto pinigus ir šioje srityje įsivyravo tvarka, nors dėl papildomo sporto centro finansavimo jau išsiskyrė rajono vadovų ir kai kurių tarybos narių nuomonės.
Apie sporto padėtį, didėjantį vaikų užimtumą diskutavo M.Sargūnas ir V.Zlatkus per “Savaitės aktualijas”.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.