Ar grąžinti „žaliąsias“ rodykles Anykščiuose?

Praėjus vos keletui dienų po to, kai Lietuvos miestuose buvo nukabintos „žaliosios“ rodyklės, leidžiančios sukti sankryžose į dešinę degant raudonam šviesoforo signalui, Susisiekimo ministerija prakalbo, kad kai kur šias rodykles reikia grąžinti.

Be to, paaiškėjo, kad nėra jokių europinių direktyvų, kurios reikalautų šias rodykles nuimti. Anykščių mieste šių rodyklių nebuvo daug, eismas čia nėra toks intensyvus, tačiau vairuotojams jos leido negaišti. Kaip manote, ar reikia jas grąžinti Anykščiuose? Patarkite Saugaus eismo komisijai.

NYKŠČIAI

34 komentarai

 1. Tai kad to Saugaus eismo komisija nusimano tiek pat kaip ir as., tai ka gali ji patart ?

 2. Man tai nereikia, važiuoju saugiai, neskubu.

  • Nereikia, nes neskubu- važiuoju 30km/h? 😀 Trugdau eismą? Anykščiuose daug tokių „stabdžių“, bet ar tai saugu dar klausimas 😀

 3. Saugaus eismo komisijai patariu parengti pasiūlymą dėl pėsčiųjų perėjų įrengimo pagrindinėje, tranzitinio transporto gatvėje miestelio centre, pagal ES saugaus eismo rekomendacijas. Ar nors rekonstruoti, įrengiant šiuolaikinį perėjų apšvietimą.

  • Pagal ES saugos reikalavimus pėsčiųjų perėja įrengiama tik tada, kai pėsčiųjų srautas per dieną viršija 4 000. Tad Anykščiuose neturėtų būti nei vienos perėjos. Tokia realybė.

 4. BUTINAI

 5. Prie maksimos perėjas įrengti po žeme

 6. Saugaus eismo komisija galetu pasiulyt prie buvusios bibliotekos irengti pozemine pereja ,nes cia mokiniai vaiksto , o ir eismui netrukdytu gatve .

 7. Zinoma reikia grazinti

 8. Anykštėnas

  Trišalėse sankryžose būtinai.

 9. Jei norime kad musu miestas nebutu daugiau teršiamas nuo c,o,2 tai reikia.

 10. Prie maximos reikia grazint nes zmoniu daug eina per pereja ir laiko automobiliams pravaziuoti nebelieka su papildoma rodykle tokiu dalyku nebuvo.

 11. visur reikia zaliu lenteliu, kad be reikalo vairuotojai nestovetu ir neterstu oro.

 12. Butinai reikia.ypac prie maximos.budavo ramiai pasuki i kaire,o dabar reikia laukti ir pasuki tik tada kai jau raudona dega o tu vis dar sankryzoj….

 13. Rašo komentatorių, ypač prie maximos pasukti į kairę, kai tuo tarpu rodyklė leidžia sukti į dešinę jei nekliūdai ir nevažiuoja kas pagal žalia švisavorą

  • Pritariu. Tą patį norejau parašyti 😀 . O žalių rodyklių tikrai reikia, nes dabar vienu metu ir pėstiesiems, ir į dešinę, jei daug pėsčiųjų gali ir nebe pasukti…

 14. taip būtinai .

 15. Vairuotoja

  Kam cia snekama apie tas zalias rodykles , Anyksciam tai neaktualu , ju is viso mieste nera nei vienos , tik Troskunuose maciau viena .

 16. Reikia,kam gaisti laika

 17. Prie Maximos reikia!!!!

 18. Būtinai grąžinkit rodykles prie maximos, nes dienos metu būna, kad susidaro kamščiai kaip sostinėj.

 19. Tu masinos neturi su lentele po miesteli majecinsies

 20. Reikia vietoij sviesoforu irengt ziedines sankryzas tik ne po puse metu prie vienos
  Dirbt po penkias imones
  Maciau europoje nupiestas metro skersmes ziedas ir puikiai visi vazinejom

 21. Zinoma kad reikia

 22. Prie maximos būtinai reikia

 23. Faktas,kaip blynas,kad visur reikia zaliu lenteliu, kad be reikalo vairuotojai nestovetu ir neterstu oro.

 24. reikia grazint butinai… visi apie maxima tik kalba (teisingai kalba) ,bet ir prie autobusu stoties sukant i Geguzes gatve, stovim dabar visiskai del nieko!! kam to reikia??? kam cia taip saugiau?? niekaip nesuprantu, kai yra gerai, reikia padaryt kad butu blogiau?

 25. žinautomas

  reikia

 26. Butinai ir dar syk- BUTINAI, ot biurokratai- pirma padaro, o tada griauna- tai is kur biudzetas bus netuscias…

 27. reikia, tikrai patogiau

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.