Ar dėl broko kalti tik subrangovai?

Vieno iš Anykščiuose esančio daugiabučio renovacija eina į pabaigą, tačiau fasado darbų baigiamieji "štrichai" tampa tikru galvos skausmu.
Pasirodo ne taip paprasta Anykščiuose surasti darbuotojus, kurie gebėtų lygiai sudėti trinkeles šalia namo pamato. O priežastis tokia, kad siena kreiva, betoninis bortelis, esantis šalia, taip pat kreivas. Vietiniai meistrai nenori taisyti "brokdarių" darbo.
Anot šio daugiabučio gyventojo Sauliaus Lapacko, problema yra ta, kad namą pasikeisdami pagrinde renovavo ukrainiečiai. Tikėtina, kad greičiausiai atlyginimas nebuvo pakankamas, kad būtų užtikrinta darbų kokybė, todėl ir kreivų sienų neišvengta.
Namo gyventojai įsitikinę, kad tokie nekokybiški renovacijos darbai nepraeis. Saulius Lapackas dėstė, kad mažo namo privalumas yra tame, jog kiekvienas buto gyventojas jaučiasi didesniu šeimininku ir yra dėmesingesni ir reiklesni. Pigi imigrantų darbo jėga iš rytų parodo ne tik neaukštą darbų kokybę, bet ir valdžios požiūrį į emigraciją, nes statybos sektoriuje atvykusieji darbininkai iš vietinės rinkos išstūmė lietuvius į vakarus, dėl čia mokamų žemų atlyginimų.

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.