Ar „bepraeis“ nors vienas

Anykščių techninės apžiūros stotis – kietas riešutėlis kiekvienam vairuojančiajam. Ją sėkmingai įveikę ir pardavinėjantys automobilį, prie privalumų būtinai nurodo, jog patikrinimas atliktas ne kur kitur, o šioje įstaigoje. Nuo šiol bus dar sunkiau – įtartinus mašinos mazgus kontrolierius dar turės ir nusifotografuoti.
Techninės apžiūros (TA) stotyse naujovės įgyvendinamos nuo metų pradžios – diegiamos vaizdo stebėjimo kameros, o netrukus planuojama ir fotografuoti planšetėmis. Vaizdo medžiagą ketinama saugoti maždaug mėnesį, o mažesnės apimties nuotraukas – neribotą laiką.
Pranešama, jog tai yra būtina, kovojant su korupcija ir siekiant užkirsti kelią nekokybiškam defektų šalinimui. Iškilus neaiškumams, kontrolierius nesunkiai savo duomenų bazėje galės palyginti ankstesnę mašinos būklę ir dabartinę, ankstesnius savo kolegų pavedimus ir panašiai. Be to, nebepasitaikys tokių atvejų, kai TA atgabenama automobilinė priekaba su kitais valstybiniais numeriais.
Planuojama, kad iki metų pabaigos sistema taps automatizuota, visi kontrolieriai išmoks fotografuoti ir naujovės pradės veikti.
Nenuostabu, kad nuvykus į mažesnį kaimyninį Kupiškio rajoną į TA apžiūros centrą, sutiksite tiek daug anykštėnų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.