Ar Anykščiai atviri turistautojams su specialiais poreikiais?

Anykščiai – vis labiau turistų lankomas miestelis, o į jo apylinkes atvykstantys žmonės skatina turizmo sektorių pasitempti, tobulintis ir augti, kad kiekvienam lankytojui būtų patogu apsilankyti norimuose objektuose. Ypač tai aktualu specialių poreikių turintiems žmonėms.
"Labai džiaugiamės, kad nuo pernai metų <…> pradeda keliauti specialių poreikių turintys žmonės. Tai yra žmonės su neįgalumu, žmonės, sakykim, senjorai, įvairios bendruomenės. Ir jie atranda, kad ir jiems yra sudaromos galimybės keliauti. Aišku čia, sakykim, pastabų turėjom nemažai, tačiau mes į tas pastabas reaguojam. Tai tikrai yra sudaryta Anykščiuose galimybė tuos mūsų įžymiausius objektus aplankyti žmonėms, turintiems ir judėjimo negalią. Į tą patį Lajų tako bokšto taką yra keltuvai, kuriais galima užsikelti. Ne į kiekvieną apžvalgos bokštą Lietuvoje galima pakliūti žmogui su judėjimo negalia. Na, sakykim tą galime pasiūlyti. Tai tikrai mus netgi tokios grupės renkasi." – kalbėjo Anykščių turizmo informacijos centro direktorė Vilanda Reikalienė.
Daugiau pokalbio apie turizmo Anykščiuose tendencijas ir naujoves klausykitės šiandien "Nykščiai FM" laidoje 13.30 val., kurios metu kalbinsime Anykščių turizmo informacijos centro direktorę Vilandą Reikalienę bei Anykščių rajono savivaldybės specialiste ryšiams su visuomene Adelę Aglinskaitę.

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.