Aptartas ir itin unikalus, „džentelmeniškas“, pirkimas

Praėjusiame Tarybos posėdyje paviešinta informacija, jog už prieš metus UAB „Anykščių komunaliniam ūkiui“ perduoto ugniagesių automobilio pritaikymą kitoms reikmėms, darbus atlikusi šiauliečių bendrovė pareikalavo vos ne 29 tūkst. Eur. Ši suma – už kėbulo remontą ir manipuliatoriaus (nedidelio pajėgumo keliamosios galios strėlės) įrengimą.

Vyrai stvėrėsi už galvų ir kalbėjo, jog panašiai elgiasi ir laikinasis komunalininkų vadovas Jonas Žukauskas. Jam pavyko šiai dienai už darbus nusiderėti daugiau nei 2000 Eur. Pagal pateiktą informaciją, šią „džentelmenišką“ betvarkę apibrėžianti rašytinė sutartis atsirado tik po pusmečio, kai visi darbai buvo atlikti.

Po kontraversiškų nuomonių apsikeitimo meras Kęstutis Tubis reziumavo, jog kai kurie Tarybos nariai pritaria tokiems „džentelmeniškiems“ susitarimams.

„Veinu žodžiu, kai kurių Tarybos narių nuomone, jeigu susitaria privačiai atlikti darbus už bet kokią sumą, kaltas rangovas su kuriuo susitarė. Tai čia man unikali situacija“, – taip rajono vadovas reagavo į ankstesnės komunalininkų vadovybės gynėjus, kurių įstikinimu, kol nesumokėti pinigai, nereikia ieškoti kaltųjų.

Perdarytas automobilis stovi. O juo bus galima naudotis, kai bus apmokėta sąskaita už atliktus darbus.

9 Komentarai

 1. Šlykštus Mero noras visus apkaltinti, visus apdirbti. Tikras tristukas. Šlykštu kai tarybą norima padaryti politinio susidorojimo arena. Iki ko nusigyveno Anykščiai ? Kaip sakoma ? Prostitutė visur mato konkurentes, vagis pastebi konkurentus.

 2. Pabandyta staliniais metodais susidoroti su žmogumi. Mero elgesys primena personažus iš Bulgakovo Šuns širdies. Jei taryboje atsirado tokių, kurie linksėjo pritardami staliniams metodams , tai proletariato revoliucija tęsiasi. Jei yra pažeidimas, tegu prokuratūra nusikaltimą tiria. Kaltinti žmogų, kai negalima girdėti kitos pusės mažiausiai žema ir primityvu. Teismus LT vykdo teismus, o ne rajono taryba.

 3. Gerai meras ir daro.Kosmine suma. Gal kokį naują krana įdėjo?Už tokią sumą galima kelias tokias mašinas nupirkti su manipuliatoriais.paziurekit autorius.lt

  • Dėjo naują manipuliatorių ir stiprino rėmą.
   PVZ 2016m. HIAB X-HIDUO 188. kranas – manipuliatorius 38 000 eur be mokesčių, o
   2003 m. HIAB 122 XS kranas – manipuliatorius tik 6300 eur. Todėl vieši kaltinimai skirti susidoroti su žmogumi, o ne pateikti tiesą. Jei pasakai, kad pilietis gėrė ir nutyli, ką – suformuoji nuomonę ,kad jis pijokas. KGB , FSB ir visų kitų spec. tarnybų metodai, kuriuos dabar bando naudoti politinėje kovoje.

 4. Autoplius. lt

 5. Situacija, kuri verta ištyrimo. Kaltinimai turi būti pagrįsti arba atsiprašyta

  • Milvokio bulius

   Jei nėra aišku kas blogai ar gerai, kam reikia viešinti ? Norima sudirbti žmogų, sumaišyti su purvais ir atkeršyti.

 6. Jokio aptarimo nebuvo. Meras norėjo sukompromituoti žmogų, bet taryboje sėdi ne durni ir nepasidavė propagandai. Meras norėjo, bet jam nesigavo. Mažutis.

 7. facbook eimaust sumušė anykščių

  facbook eimaust 3youtube aoiyvmfk 123456789

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.