Apsinuodijo mažiausiai dvi moksleivės

Anykščių J. Biliūno gimnazijoje vienintelė iš vadovių – Rimutė Stanislavovienė – nestokoja kompetentencijos, suvaldant krizinę situaciją. Pavaduotoja neneigė to, kas nutiko ir nesidangstė prasimanymais. Galimai psichotropinėmis medžiagomis apsinuodijusios gimnazistės buvo paguldytos į Panevėžio ir Anykščių ligonines.
„Ta mergina buvo atvežta pas mus antradienį, o vakar ji jau išvažiavo“, – šiandien „Nykščiams“ pranešė Respublikinės Panevėžio ligoninės atstovas Vytautas Riaubiškis.
Vakar mokyklos direktorė Regina Drūsienė ir pavaduotoja Zita Mažvilienė apie incidentą net neprasitarė ką nors girdėjusios. Viena pasakojo, jog serga, o kita, kad nekomentuos.
„Ne iš mokyklos jos buvo išvežtos į ligonines. Šiandien mergaičių nėra ir kuratorė aiškinasi, kodėl. Kol kas jokios informacijos nei iš gydymo įstaigų, nei iš policijos neturime. Laukiame pradėto tyrimo rezultatų ir kad praneštų, ką daryti“, – sakė R. Stanislavovienė.
Siekiant nepakenkti ikiteisminiam tyrimui, policija neatskleidžia galimai narkotine medžiaga apsinuodijusių gimnazisčių skaičiaus.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.