Aplinkui jau neramu

Šalies žiniasklaida į dienos šviesą ir vėl tempia neskaidriai veikiančias šalies urėdijas. Pastaruoju metu linksniuojamos Ignalinos ir Panevėžio, kurių vadovai rimtų klausimų kėlė teisėsaugai. Anykštėno Sigito Kinderio veikla iki šiol užkliuvo tik prezidentūrai.
„…klesti neskaidri, bet itin pelninga prekyba mišku, kurią iš esmės kontroliuoja keli tarpininkai. Už tų firmų tarpininkių per šeimos narius ir susijusius asmenis stovi dalis tų pačių urėdų, kurie kartu su įtakingais užtarėjais bene labiausiai priešinasi šalyje planuojamai reformai“, – rašoma naujienų portale „alfa.lt“.
Þurnalistas Tomas Dapkus pateikia duomenis, jog Ignalinos urėdas buvo nuteistas už tai, jog vienai įmonei sumokėjo beveik 6000 Eur už darbus, kurių ji neatliko, o Panevėžio urėdas baudžiamuoju įsakymu buvo pripažintas kaltu dėl turto išvaistymo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir dokumento suklastojimo. Tuo tarpu Anykščių urėdas kai kam nepatinka dėl daugiau nei tris dešimtmečius trunkančio užsisėdėjimo ir vadybinių sprendimų dovanoti darbuotojams ištaigingas atostogas Italijoje.
“Alfa.lt” daug dėmesio taip pat skiria komercinėms medžioklėms, kuriose dalyvauja įtakingieji tarpininkai, ministerijų klerkai, aukšti politikai ir kiti suinteresuoti asmenys, tuose susibūrimuose ir sprendžiantys įvairius reikalus. Tokie plotai yra ir Anykščių rajone, Troškūnų pusėje.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.