Apkaltino sąmoningu problemų nesprendimu

Tarybos narys Arūnas Liogė, dalyvaudamas „Nykščių“ radijo laidoje „Savaitės aktualijos“, išsakė mintį, jog krizė Anykščių rajono valdžioje išėjo į gerą, sprendžiant atliekų surinkimo ir proceso apmokestinimo tvarką.
Politiko teigimu, anykštėnų pasipiktinimas mokesčiais už šiukšlių išvežimą – pagrįstas, nes yra neteisingas. Jei anksčiau rajono gyventojai keiksnodavo šilumininkus, tai atpigus dujoms ir pradėjus kūrenti biokurą ši tema tapo mažiau aktuali.
„Galų gale iš tos uodegos, kai pagal šilumos kainas buvome paskutiniai šalyje, išlipom ir atsidūrėme viduriuke. O kalbant apie komunalines atliekas, tai didžiausios aistros kyla todėl, kad Taryba balsavo už tai, jog ir toliau mokėtumėme pagal normas. Sumažinome gyventojams šiek tiek paslaugos kainą, tačiau apmokestinome įstaigas ir įmones. Aš pirmą kartą girdžiu, kad kvadratai šiukšlintų. Nuoširdžiai nustebau, kai meras pasiūlė sudaryti darbo grupę, nes jau dveji metai šitas klausimas buvo blokuojamas. 2015 m. spalio mėnesį jis jau turėjo būti svarstytas ir bandyta jau spręsti šitą problemą, bet neišėjo. Tiesiog nebuvo politinės valios, ir gal gerai, kad savivaldybėje įvyko ta vadinamoji krizė, nes asmenys, kurie blokavo šitą klausimą, jie jau nebedirba“, – sakė A. Liogė.
Praėjusiame Tarybos posėdyje Arūnas Liogė paskirtas darbo grupės, į kurią įeina Rita Kripaitienė, Raimondas Balsys, Danutė Mažvylienė, Raimundas Razmislavičius ir mero patarėjas Dominykas Tutkus pirmininku. Politikų tikslas – pateikti atliekų tvarkymo sistemos patobulinimus.
"Savaitės aktualijų" per "Nykščiai FM" klausykitės ketvirtadienį, nuo 16 valandos.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.