Apie ką norėtume kalbėti su Vyriausybės atstovais

Anykščių miesto ir rajono gyventojus 2019 m. spalio 16 d. (10.00-13.00 val.) Anykščių rajono savivaldybėje, adresu J. Biliūno g. 23, priims ir asmeniniais klausimais konsultuos atstovai iš šių įstaigų: Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos,
Aplinkos ministerijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.
Kadangi nenurodytos pavardės, kas atvyks reikia suprasti, kad atvyks tas, kas tą dieną bus laisvas. Būtų naudingiau, jei būtume žinoję kas atvyks, žinoję jų e-adresus.
1. Būtume raštu išdėstę kaip administruojamų daugiabućiai  : nėra nei dirbančių, nėra buhalterio, nėra atskiros sąskaitos, pinigai laikomi asmeninėse sąskaitose. Taip dirbti liepia savivaldybė.
2. Būtume pasiūlę Vyriausybei įdarbinti Vyriausybėje Anykščių darbštuolius merą Sigutį Obelevičių  ir administracijos pavaduotoją Vinetą Veršulytę ,jiems darbas savivaldybėje nuobodybė dėl mažo darbo krūvio, todėl dirba antraeilėse pareigose.
3 . Būtume paaiškinę, kad turintys skolų už šildymą nebegauna kompensacijos. Tokie įstatymai veda gyventojus į neviltį, moko nekęsti valdžios.Reikia įšaldyti skolas už šildymą iki geresnių laikų ir leisti jiems pasinaudoti kompensacijomis .
4. Būtume paaiškinę kaip savivaldybės įmonė -Anykščių komunalinis ūkis įsigudrino pralaimėti konkursus ir toliau gauti gerus atlyginimus ,išlaikyti 3 buhalterės, teisininką ,… Gėles Anykščiuose sodina kėdainiškiai, gatves šluoja ukmergiškiai. Keleivius vežioja vilniečiai.
Bus konkursas dėl šiukšlių vežimo. Galima jau sveikinti uteniškius ar moletiškius.
5. Būtume pasiūlę mažinti etatų pačioje savivaldybėje, nes kaip matome dirba samdiniai, o biudžetas 2018 m.buvo 27 milijonai 196 tūkstančiai 600 eurų. 2019 m.biudžetas padidėjo 6,5 milijono eurų.
Jei 2020 metais biudžetas dar padidės ?
6. ES pinigus į daugiabućius neinvestuojame, nes daugiabučių gyventojai įprato gyventi kaip bomžai, kam keisti jų įpročius. ES pinigais iš abiejų pusių Šventosios upės nutiesėme takus. Dabar jei bus  ES pinigų ,tiesime tiltą išilgai upės viduriu nuo Anykščių iki Kavarsko.
Vyriausybės nariams būtume išdėstę, kad Anykščiuose gerai organizuojamos šventės. Ko nesilinksminti, pinigus mums uždirba Vilnius, Kaunas, Klaipėda, o anykštėnų valdžia tik padalina.
Marijona Fergizienė

5 Komentarai

  1. Nu va ten mūsų bobutei ir vieta.Būk palaiminta.

  2. Vienoje vietoja Marijona parašė teisybę. Įprato daugiabučių gyventojai gyventi kaip bondžai,ir tingi pirštą pajudinti dėl savo turto. Nori,kad kiti viską padarytų už dyka. Ypač Marijona didžiausias darmaiedas.

  3. Nesamones raso

  4. vistiek tik liks pazadais ,valdzios musu sukurtos vogymui ir savo loviniu gerbuvio kurimui ,ka nori rink vien komunistai ,buve kgb pakalikai ir melagis ir vagys ir demagogai,nematau ko ten ir eiti,juk visvien nieko nebus del zmogaus daroma

  5. valdininkai nemato toliau savo nosies jie tik žino kur lovys o kad Panevėžio gatvės pilnos šiukšlių ir pampersu tai jiems nafik

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.