Apie gimnazistes sužino iš „Nykščiai.lt“

J. Biliūno gimnazijos direktorės pavaduotoja Rimutė Stanislavovienė sako nieko nežinanti apie akademinės klasės auklėtinę, jau kuris laikas besilankiusią užvakar sudegusiame, landyne virtusiame, bendrabučio tipo bute Ramybės gatvėje. Priminsime, jog viena iš mokyklos vadovių mažai ką težinojo ir apie galimai narkotinėmis medžiagomis gruodžio pradžioje besisvaiginusias ir į ligonines išgabentas moksleives. Tuo tarpu, apie ką tėvai kalbasi rajono mero Kęstučio Tubio kabinete, R. Stanislavovienė leidžia sau teigti, kad žinanti beveik viską.
Kad seklės instinktą ir neblogą nuojautą R. Stanislavovienė vis dėlto turi „Nykščiai.lt“ korespondentas netruko įsitikinti – telefoninis pokalbis buvo ypatingai trumpas, mat suvokusi, apie ką bus klausiama, pavaduotoja suskubo padėti ragelį.
Į klausimą, kokia situacija su akademinės klasės gimnaziste (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) ir ar ji nenukentėjo per gaisrą, pavaduotoja išrėžė, jog nežino nieko daugiau nei parašyta „Nykščiai.lt“.
–        Ar nenukentėjo ši mergina per užvakar kilusį gaisrą?
–        Nieko nežinau.
–        Nesidomėjote?
–        Ne. Kodėl aš turiu eiti per klases ir jos ieškoti?
–        O tai kodėl taip vyksta?
–        Kas?
–      Kad niekuo nesidomite. Dėl galimo narkotikų vartojimo, kai medikų globoje atsidūrė kelios auklėtinės taip pat nieko nežinojote ir teigėte, jog laukiate atsakingų institucijų instrukcijų, kaip elgtis tokioje situacijoje. O kaip elgtis dabartinėje situacijoje – žinote?
–       Tada apie narkotikus jūs primelavote, dabar turite informaciją ir skleiskit ją kaip aną kartą…
Aiškėja, jog disponuojama informacija ir žiniomis R. Stanislavovienė nevengia pasipuikuoti prieš visus, išskyrus žiniasklaidos atstovus.
„Mes žinom, apie ką jūs kalbatės mero kabinete“, – kartą pavaduotoja mestelėjo J. Biliūno gimnazijos bendruomenės nariams.  
Priminsime, jog dėl Anykščių J. Biliūno gimnazijos gimnazisčių galimo apsinuodijimo narkotinėmis medžiagomis užbaigti ikiteisminio tyrimo per numatytą terminą nepavyko. O Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Saulius Daunoravičius prieš mėnesį „Nykščiai.lt“ sakė, jog istorija tapo pakankamai paini.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.