Apgavo senolę ir pasisavino didelę sumą

Policija vakar gavo 79-erių metų Anykščių seniūnijos gyventojos skundą, nepažįstamasis išviliojo net  2350 Eur.

Pareiškime moteris nurodė, kad  apie 17-tą valandą į namus Bikūnų kaime atvyko kažkoks vyras. Jam anykštėnė atidavė santaupas, o kad yra apgauta, suprato gerokai po laiko.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

13 komentarų

  1. Kuriai čia taip nutiko? M? St? G? kuriai iš jų 79m?

  2. nemokat elgtis su pinigais duokit aš pasaugosiu

  3. Skambino ir a.a mano mamai, pirmiausia klausi ar viena ir tą pačią „maldą sakė, kad sužolojo vaiką ir reikia pinigų, kad nebaustų. Reiškia kad žmonės nepasitiki teisėsauga ir gali išsipirkti. Ačiū dievui tuo metu buvau aš ir sustabdžiau.

  4. Pagavai, zarnas isleidai ,ir i burna 10euru idejai.

  5. Senjorai vis verkia kad neturi pinigu bet tokios sumos pas juos …. as ariu ir niekada apie tokius pinigus net pagalvot negaleciau.

    • Viso gyvenimo santaupos ka nors sako?Jie irgi are kol galejo pasitaupyti laidotuvem,kad vaikam nereiktu savo uzartu pinigu kist.

  6. As gyvenu nuo algos iki algos ir man nera kaip atsidet.tiesiog nera is ko atsidet.aisku neturint vaiku gal gal bet su vaikais neimanoma dar ir pritruksti iki tos algos.o algos juokingos.

  7. Turim ir mes vaikus,dirbam nuo 4-5 ryto,o gulam velai,sodinam,vakuojam,gyvuliai,nu ner pinigu kepam bulves su pienu ir liuks,svarbiausia nebuti piktam,nepavydeti.Ojus labai piktas,tik neaisku ant ko.

  8. Nepiktas tik manau kad senjoram maziau raudot reik.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.