Apdovanoti šimtmečio žemdirbiai

„Obuolinės“ šiemet vėl atidavė pagarbą tiems, kurie triūsia augindami derlių. Per prie Kultūros centro vykusią ceremoniją ženklai „Šimtmečio anykštėnas“ įteikti gerai rajone žinomiems žemdirbiams.

Šį ženklą Anykščių meras Kęstutis Tubis įteikė žemdirbiams Anverui Arzimanovui. Žilvinui Augustinavičiui, Algiui Bukauskui, Regimantui Butvydui, Jonui Janišiui, Romualdui Kubaičiui, Vygantui Šližiui, Albertui Žarskui, Antanui Abraškevičiui ir Onai Simanonienei. Ūkininkas Audrius Juška šį ženklą gaus vėliau.

Taip pat buvo apdovanojami ir geriausi seniūnijų ūkininkai. Gausiausiai ant scenos kopė Debeikių ir Kavarsko seniūnijų ūkininkai. Kiekviena iš šių seniūnijų apdovanojimams pristatė beveik po dvidešimt ūkininkų.

Taip pat paskelbti ir apdovanoti 2018 konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojai. Šiemet pirmoji vieta atiteko kavarskiečiams Vilmai ir Vytautui Šeštokams, antri skiemoniečiai Erika Urbanavičiūtė ir Eitvydas Ažubalis, trečioji vieta atiteko Irmantui Rudokui iš Svėdasų seniūnijos. „Noriu palinkėti, kad pakaktų saulės ir lietaus, ir kad viskas būtų laiku, kad produkcijai poreikis būtų didelis, o kaina aukšta. Būkite laimingi“, – ūkininkams linkėjo meras Kęstutis Tubis.

Administracijos direktorius Audronis Gališanka ir jo pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas apdovanojo  gražiausių sodybų Anykščių rajone šeimininkus, o vėliau vyko dainininko Edmundo Kučinsko koncertas.

O kam nesisėdi vakare – iki pat vidurnakčio Anykščiuose vyksta turizmo naktis, kurios metu galima aplankyti daugelį turistinių objektų.

NYKŠČIAI

5 komentarai

  1. Anykštėnai

    Nesugadino nuotaikos ir lietinga diena!!! Tokie puikūs koncertai, renginiai, kompozicijos, muzikos, vandens, šviesos efektai! Ačiū už gražią šventę.

  2. Buvo puiku ir zmones pozityvūs ir vieningi.

  3. Labai fainos fotografijos, tikri matosi kad svente

  4. daugiau tokiu svenciu

  5. Sveikiname visus žemdirbius. Labai smagu , kad rajone gyvena ir dirba daug jaunų ūkininkų. Tariame visiems ačiū už jų darbštumą. Šventė buvo įvairi ir graži.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.