Apdovanoti patys sėkmingiausieji

Anykščių kultūros centre vyko renginys, skirtas kuriantiems darbo vietas -„Verslo žiburiai 2017“

Nominacija – „Už sėkmingą socialinę ir ekonominę integraciją“ skirta AB „Balticsofa“. Danų kapitalo įmonė AB „Balticsofa“ Anykščių rajone turi du cechus, juose dirba apie 120 anykštėnų.

„Už sėkmingą verslo pradžią“ – nugalėtojas – UAB „Virema“. Restorane organizuojamos protų lygos, šventiniai, muzikiniai vakarai. Šią vietą jau spėjo pamėgti anykštėnai, kurie itin aktyviai lankosi restorane tiek dienos metu, tiek savaitgalio vakarais.

„Versli moteris“ nominacija atitekto UAB „Cinamono rūkas“. Prieš metus dviejų seserų įsteigta įmonė įsigijo anykštėnų pamėgtą „Paukštuko pūgos“ parduotuvę – kavinę. Įmonė sėkmingai vykdo veiklą, deda dideles pastangas, kad užtikrintų kokybiškas paslaugas ir gaminius.

„Sėkmingas projektas rajone“ nugalėtoju pripažintas UAB „Saulėtas ąžuolas“.
Anykščių senamiestyje verslininkai įkūrė savo Italiją – atidarė trijų staliukų restoranėlį „5 Taškai“. Per metus restoranas sulaukė itin didelio miesto gyventojų, svečių, žiniasklaidos ir net maisto kritikų dėmesio, o tuo pačiu garsino ir Anykščių miestą.

Kategorijoje „Nauji sprendimai“ nugalėjo ūkininko Audriaus Juškos ūkis.
Šiuo metu ūkyje dirba 180 darbuotojų. Šiltnamiuose užauginta produkcija prekiaujama visuose Lietuvos prekybos tinkluose bei Latvijoje ir Estijoje.

11 Komentarai

 1. Audriau, kada duosi braškių paragauti.

 2. Kur randasi Virema ir 5 taškai? Pirmą kartą užgirdau.

 3. tiesos balsas

  Nesupratau, kokiu pagrindu gavo apdovanojimą “Baltic sofa”. Ar matėt kokiomis sąlygomis dirba darbuotojai už minimumą. Ten aplamai nėra sąlygų. Viskas vyksta vienoj patalpoj – jokių saugos reikalavimų, jokių nusiprausimo kambarių – kur darbo inspekcijos akys. Kažin ką gavo valdžios galvos už tai…

  • juokas pro asaras

   eilinio darbo birzos pasalpinio komentaras, tai ka cia bepridursi.

   • tiesos balsas

    mielas komentatoriau – tikriausiai dirbi valstybinėje kontoroje. beje, esu išsilavinęs, turintys aukštąjį diplomą. Toje firmoje buvau dėl darbo (ir ne užimti lentų sukalėjo darbo), ir tai, ką pamačiau buvo apgailėtina. Na čia jau mūsų verslininkų toks jau mentelitetas – gauti didžiausius pelnus – nesvarbu kokia kaina. Na jei lietuviams gerai, tai aš neturiu ko prieš. Tik kažin ko pusė Anykščių sėdi Norvegijoje.

    • juokas pro asaras

     na nzn pries kiek laiko ten buvote, bet kad virtuve , dusai, rubines ir t.t. tikrai yra .. tai gal ne toje firmoje buvote. o apie minimuma tai kiek teko girdeti yra uzdirba daugiau. tuo labiau kai net ten nedirbes snekate.

    • A koki darba gaut norejai, ten darbti- ten darbininku reikia o ne vadovu, da kalant taip vadinamas tavo lentas, dar ir brezinius skaityt moket reikia.Fizinis darbas en kazi da ar padirbes butum jei koks baltarankis esi

 4. Ten dirbantis

  Ka cia pezat apie Baltic sofa? Viskas ten normaliai-silta,tualetai ,duso kabinos,persirengimo kambariai,virtuve.Dirbt reikia,ne durniu voliot ir atlyginima 700 jaunimas uzkala,gerai uzsidirbt galima sestadieniais padirbejus brangiau moka.Rasau nes ten dirbu.Na darbas ne is lengvuju,bet jaunimas dirba.Atlyginimai -kaip laikrodis laiku mokami.,vadovai geri.Atvarykit dirbt ,pamatysit kad tiesa rasau.Va darbo negavai, tai teip ir rasai.

 5. Ale jei gerai nuziurejau,tai Mindaugas su vestuviniu ziedu,jei nesuklydau,tai sveikinu.

 6. Ale jei gerai nuziurejau tai Mindaugas su vestuviniu ziedu.Spaudziu desine,seni.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.