Apdegė vaikas

Rugsėjo 4-ąją  apie 17.45 val. į Vilniaus ligoninę dėl veido, galvos, krūtinės ir rankų nudegimų paguldytas vaikas (g. 2011 m.).
Pranešama, kad nelaimė įvyko Anykščių r., Vaidlonių kaime, Ežero g., prie tvenkinio vaikams neatsargiai elgiantis su degiu skysčiu.
Įvykio aplinkybės tikslinamos.

13 komentarų

 1. Labai gaila vaiko, uzuojauta tėvams.

  • Vaiko gaila nes tas vaikas ne kaltas , mamytei trūko proto kad vaiką tokiu metu be suaugusiųjų palydos išleido prie ežero .

 2. Motina kuri turėtų prižiūrėti vaikus o ne namuose muzikos pasikeitus sėdėt ir gert , vaikai vos ne po mašinom lenda ką veikia motina ? Kam vaikus leist prie ežero dešrelių kept biški proto reiktų turėt . Kiek kartų Troškūnų siocialinėms buvo sakyta kad šeima neprižiūri vaikų. Kol atsitinka nelaimė ir po to „O Dieve mano vaikas “ visus kaltino tik ne save ? Brangioji mamyte vaikus prižiūrėk kad iki 12 h nesivalkiotu po centra o ne kaltink kitus vaikus kurie buvo prie ežero taipogi .

 3. Motina kuri turėtų prižiūrėti vaikus o ne namuose muzikos pasikeitus sėdėt ir gert , vaikai vos ne po mašinom lenda ką veikia motina ? Kam vaikus leist prie ežero dešrelių kept biški proto reiktų turėt . Kiek kartų Troškūnų siocialinėms buvo sakyta kad šeima neprižiūri vaikų. Kol atsitinka nelaimė ir po to „O Dieve mano vaikas “ visus kaltino tik ne save ? Brangioji mamyte vaikus prižiūrėk kad iki 12 h nesivalkiotu po centra o ne kaltink kitus vaikus kurie buvo prie ežero taipogi .

 4. pažystanti

  Muzikos gal ir klausosi,bet nereikia taip šeimos juodinti, nes mama tai negerianti.

 5. Vienas dalyta MAMA kuria jus smerkiate ji negeria… Ir maziau davatkos komentuokit ziurekit savo gyvenima ir priziurekit savo vaikus.. Ir sitoje seimoje vaikai yra labai geri.. Tad vietoj to kad lojat palaikykit seima sunke akimirka nezinot kada jums ar jusu vaikui taip gali atsitikti…

 6. Mama tikrai negerianti,o apskritai kokie vaikai žaidžia su ugnim ir ir dešreles kepa be tėvų leidimo? Jai vaiką užpylė degiu skysčiu nereikia jo kaltinti bled…..

 7. Anonimui as galiu tlk tiek pasakyti ziurek mamyte savo vailus la jie daro o kas tu esi as zinau ir ka daro tavo pacios vaika

 8. Skaitau ir negaliu patyketi kokie Troskunieciai ziaurus zmones .ar kaikada pagalvojat kad jus tokia nelaime gali aplankit ? Ir tada kiti smerks jus… mielieji pabukit kitokie zmones .Ir kaip galit sakit kad mama gerenti . Ji plavesuoja gatvej gyrta ar matet ja tokia …ji mama tvarkinga ir rupestinga visada vaikai ,svarus apipirkti ir svarus .da kaikurioms mamoms Troskunu reikt pasmokint tokio svaros …

  • Troškuniete

   Mama yra tvarkinga tikrai negerenti susitvarkius.Bet tevas tai nekoks.O vaiku žodynas tai kaip suaugusio žmogaus.Kiek kartu esu mačiu kaip su dviračai laksto tai baisu.

 9. Idomu raso siema tvarkingai nors is pasalpu gyvena o vyras jas atidirbineja us juos laksto po Gates visi tie patis vaikai ir patis lenda po masina teko net sustabtydi ne karta kur buvo motina jai taip gyra ja juokas ima tikrai nepasigire kas nama nupirko jiems idomu

 10. Jau nebejuokinga.. Mieli žmonės visą savo neapykanta ir „purvų“ pilimą ant šeimos tokią akimirką,jau geriau eitumėt paklausti gal jiems reikia pagalbos.. taip bent gerą darbą padarytumėt.. o ne po netikrais vardais čia komentuotumėt… rašykit tikrais vardais atsakydami už savo žodžius normaliai.. o geriausia sakykit į akis.. baisu kai nepagalvoja rašote tokias baisybes… tėvams dbr reikia ištverti dvigubą skausmą.. vaiko nelaimę ir jūsų komentatoriai nesamones.. susimąstykit,kad nei vienas mes nesam apsaugoti nuo nelaimių…

  • Aha..vaikas apdegė,o debilams įdomu kas jiems namą nupirko😅 Lietuvių stiliukas,ką padarysi…net ir geriausių tėvų vaikams nelaimių atsitinka,ir koks kieno reikalas,iš ko ir kaip jie gyvena. Svarbiausia mažylis pasveiktų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.