Anykštėnus papiktinę trūkumai ligoninėje pašalinti

Rajono vadovams tenka reaguoti ir į feisbuke keliamas problemas. Grupėje „Anykščiai veža“ vienas iš narių įkėlė nuotraukas ir aprašė, ką galvoja apsilankęs Anykščių ligoninės Vaikų skyriuje.

„Kiek matau, visi diskutuoja kaip brangu slidinėti ant Kalitos kalno. Geriau pažiūrėkit i Anykščių ligoninės vaikų skyrių. Visi mokam mokesčius ir panašiai, o kai reikia pagalbos atsiduri 10 metų atgal“, – nuotraukas iš šio skyriaus, kur užfiksuotos nukritusios plytelės ir naktipuodis su pramušta šone skyle komentavo anykštėnas.

Tai sukėlė kitų grupės narių aštrią reakciją. „Ir kažkodėl dar stebisi, kad žmonės vyksta paslaugų ieškoti į kitus rajonus. Kitaip nei sąmoningu ligoninės ir joje teikiamų paslaugų žlugdymu negalėčiau pavadinti. Turbūt nereikės ilgai laukti, kol sužinosim, kad vaikų skyrius yra nuostolingas ir jis uždaromas“, – rašė anykštėnė.

„Vaikų skyrius, aplamai, kažkoks nesusipratimas. Teko 3 kartus susidurti ir tikiuosi, kad tai buvo paskutiniai kartai“, – pritarė kita.

„Gal plytelių priklijavimui ir puoduko nupirkimui reikia “viešo pirkimo” procedūrų?“ – ironizavo trečia.

Meras Sigutis Obelevičius sakė, kad žino šią paviešintą situaciją ir jau davė nurodymus ištaisyti trūkumus. „Čia smulkmenos, ūkvedžio reikalai“, – sakė S.Obelevičius.

Laikinasis Anykščių ligoninės direktorius Dalis Vaiginas „Nykščiams“ teigė, kad nukritusios plytelės – tai statybininkų brokas, kuris laikas nuo laiko išlenda. „Nesame mes tokie nuskurdę. Padalinio vadovas galėjo tai sužiūrėti, dabar pandemija“, – sakė D. Vaiginas, pabrėždamas, kad judėjimas ribojamas ir pačioje ligoninėje, kad nebūtų užsikrėtimų, o bet kokius klausimus galima išspręsti pirmiausia kreipiantis į administraciją.

„Puodukas suskilęs, bet reikėjo paprašyti ir būtų pakeitę, čia personalo neapsižiūrėjimas. O dėl plytelių – kartais statybininkų brokas „išlenda“ vasarą, kartais – žiemą, nieko čia nepadarysi, juk kiek metų vyko statybos. Situacija ligoninėje stebima, pastebėti trūkumai šalinami“, – kad ir be paraginimo yra dirbama, kalbėjo D. Vaiginas.

(Grupėje „Anykščiai veža“ skelbtos nuotraukos)

Linas BITVINSKAS

40 komentarų

 1. Nelieskitesavų komandos narių!

 2. Anykštėnas

  Tai ko ta „sava“ Asta Sereikienė nieko nedaro? Tai bent šikpuodžiu pasirūpintų!

  • Stebėtojų taryba

   Ligoninė tai ne vieša išvietė. Norite prabangos, tai mokėkite už wc aptarnavimo paslaugas papildomai ir bus jums nors ir auksinis tualetas. Rajono taryba mano, kad už prabangą turi kiekvienas susimokėti, o ne naudotis tuo be ko dauguma susitvarko ir naudojasi medicinos teikiamomis paslaugomis.

  • Anykštėnui.

   Man tai labai baisi, apšepusi siena, vos įėjus nuo priėmimo kambario į vaikų skyrių. Išeitų, kad gerb, gydytoja Asta S. turi imti šluotražį, tą sieną nubrūžinti, paskui atitempti viedrą glaisto ir dailiai, šviesiomis spalvomis defektus užglaistyti. Ir taip kasdien. Ir ponas Anykštėnas galėtų talkinti. Ten gi šlampa. O gal ta siena sutaisyta?

  • O tai prie ko čia gydytoja Asta Sereikienė nesuprantu ar ji ligoninės vadovas

 3. Plyteles cia gal jau 4 metai kaip nukrite

 4. Prie ko čia Asta,Asta dirba mediko darbą,bet ne ūkvedžio. Tokio suopračio Anykščių valdžia ,jiem patinka nuskurdę vaikų darželiai , griūvančios mokyklos, nušiūrusi ligoninė.Svarbiausia turistai,o mes būsim reikalingi prieš rinkimus.

 5. Tai tikrai nera ‘smulkmenos’. Kraupus vaizdas, o dar ypac vaikuciu skyriuje. Teveliams ir taip daug streso, kai su vaiku pakliuna i ligonine, o pamacius toki vaizda, tiesiog verkti norisi. Kur dingsta mokesciu moketoju pinigai? Algas pasikelia valdzia? Investuoja tam, kad turistu pritraukti, o cia gyvenantys zmones kazkokiame bomzyne gydytis turi? Kazkoks kosmaras.

  • politikoje tai yra smulkmenos. dabar svarbu išlaikyti nesugriuvusią valdančiosios koalicijos sudėti, o merui nuo kadencijos pradžios su sveikatos apsaugos ir priežiūros paslaugų vystymu rajone kaip su šluba antimi. Paskirtas patarėjas iš pradžių nesuprato ką turi veikti tarnyboje, dirbant savivaldybėje, po to užsiėmė Kalėdų rezidencijos įgyvendinimo veiklomis, o po kalėdinio baliaus teisėtai dirbančio ligoninės direktoriaus išstūmimu iš darbo Anykščiuose.
   Niekas dabar mero pagal faktą nenušviečia, o norint sužinoti realią situaciją, tenka pačiam gultis į ligoninės palatą ir ten rengti pasitarimus, bet tas nelemtas Covidas ir karantinas ir tai apribojo.
   Taigi tikrai tai tik smulkmenos , kai pasižiūri į esme.

 6. O jius pažiurėkit kaip mero Obelevičiaus alga padydėjio ko norit iš ligoninės,ten nieko nebeliko

 7. Gėda Gėda gėda !

  Kur mūsų mokesčiai nusėda ? .? Į centre eglutes ? Senį šaltį ? Komandiruotes ? Išeitines ? Kur? Kada bus ataskaitos mūsų lėšų ?

 8. Ir vaizdas ir maistas ligoninėj apgailėtinas. Toks vaizdas, kad ir koloringumas ir maistinė vertė nuleidžiama “iš dangaus”. Savaitę gulėjau ligoninėj, esu vegetarė, tai maitino tik bulvėm ir ryžiais. O kur baltymai, riebalai?

 9. Mano nuomone kol rajono vadovai nežino kokios bus naujos Vyriausybės Sveikatos apsaugos ministerijos gairės dėl rajoninių ligoninių, tame tarpe ir Anykščių ligoninės tolimesnės veiklos, tol neskelbiamas konkursas į ligoninės direktoriaus pareigas.
  Deja, laikinas vadovas, tai kaip šlubas karys būryje. Laikinas negali planuoti strategijos, prisiimti įsipareigojimų tikslų ir uždavinių jų įgyvendinimui. Laikinas vadovas palaiko einamąjį veiklos procesą ir plaukia pasroviui, imdamas santykinai geresnį atlyginimą nei mero patarėjo poste. Štai jums ir visos kortos atsiverčia, kodėl ūkinė ligoninės padėtis vėl smunka žemyn, nes pilvas tai auga storyn ….

 10. jezau jezau, kokia tragedija… iš kur tiek bukagalvių ant svieto?

 11. Baigia tirpti sniegas, o ligoninės teritorijoje ledynai ir tramplynai. Niekas teritorijos kelių nevalė, tik šaligatvius gal ūkvedys ar kas prakasė.

 12. prasta padėtis

  kai vadovai atsigula į ligoninę tai jiems atskira palata su tualetu ,o kiek dar aptūpinėtojų aplink susėda ,o tai kaip netvarką gali pamatyti. Visur pavaikščiojus tai matysite gal 50 metų nebuvo remonto. Svarbu atlyginimas ,o visą kitą palauks ir už ką? Parduokite palapinę ir nupirksite šykpuodžių, gal jos nebėra.

  • Gera padėtis

   Pardavus palapinę ir kioskelius prie palapinės, kiekvienam anykštėnui būtų naujas, norimos spalvos ir dizaino naktipuodis. Visi būtų patenkinti ir pamaloninti.

  • išsidavėte

   Nusikalbate. Kaip galėjo 50 metų nebūti remonto, jei ligoninė pastatyta po 1990 metų?

 13. ‘Situacija merui žinoma“…..kol žiniasklaida nepaviešino, tol nurodymų nedavė????? o ūkvedžiui savo darbą dirbti jau zapadlo?

 14. Savivaldybei laikinasis direktorius patinka

 15. vis laikins laikinas-ar nera galinciu dirbti?o gal reikia islaijyt kede?….

 16. Tokia situacija susidarė per Vasiliausko valdymą. Teko gulėti kartu su vaiku 2009 metais. Viskas buvo tvarkoje. 2019 pabaigoje jau buvo katastrofa. Visoje palatoje nebuvo nei vienos veikiančios elektros lemputės. Vaikai paprašė, kad nupirkčiau. Ėjau į Norfą ir pirkau paprastą elektros lemputę, kad vaikai galėtų vakarais paskaityti knygas. Mergaitės didelės, sakė prašė kelias dienas kad įsuktų, bet … Teko gulėti ir 2020 vasarą. Nors ventiliacijos grotelės buvo nuvalytos.

  • Klystate ,ne Vasiliauskas kaltas, kad staiga pasidarė betvarkė vaikų skyriuje ,dar yra žemesnio rango „valdžia“ ,kuri neatliko savo tiesioginių pareigų

 17. Pavydėti tik

  Jokių problemų ligoninėje nėra, tik tas šikpuodėlis įskilo. Visi viskuo aprūpinti, santykiai kolektyve nuostabūs, rojus žemėj ir nekitaip.

 18. I am making 10,000 Dollars at home own laptop .Just do work online 2 to 4 hour properly. so i make my family happy and u can do Check it out what i do… …… https: //bit.ly/3ussLZP

 19. Klausimas į nu

  Galvoji, jei gyvena Rokiškyje, tai nemoka rašyti?

 20. Ta sesutė ,kuri nunešė tą puoduką,sodintų savo vaiką ant jo,ar tai buvo vienintelis puodukas skyriuje????

 21. I am making 10,000 Dollars at home own laptop .Just do work online 2 to 4 hour properly. so i make my family happy and u can do Check it out what i do… …… https://bit.ly/39JrDqt

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.