Anykštėnus nervina nesibaigiantys ministrų vizitai

Prieš savaitę savo skaitytojų klausėme, kaip jie vertina „valstiečių profesionalų“ Vyriausybės atstovų penktadieninį norą kuo daugiau tiesiogiai – akis į akį – pabendrauti su visų rajonų bendruomenėmis.

Neigiamai pasivažinėjimus po Lietuvą vertina net 67 proc. apklausos dalyvių. Jie rinkosi atsakymus: „Tai, ką jie daro, visiška nesąmonė ir lėšų švaistymas, nes iš tokių pokalbių jokios naudos“ (42%, 68 Balsai) ir – „Geriau jau jie nevažiuotų ir nebeskaldytų bei nebenervuotų gyventojų“ (25%, 41 Balsai).

Teigiamai „profesionalų“ apsireiškimus provincijoje vertina 29 proc. respondentų. Pastarieji rinkosi šiuos atsakymus: „Tokie vizitai būtini, nes padeda suprasti, kur judame“ (15%, 24 Balsai); „Gerai, kad atvažiuoja. Tik taip pasieksime norimų rezultatų“ (10%, 16 Balsai) ir „Laukiu dar vieno, eilinio, ministro vizito, nes tai atpalaiduoja, pasitaiso nuotaika“ (4%, 6 Balsai).

Anykštėnus paskutinysis aplankė Linas Kukuraitis. Prieš jį pasirodė žemės ūkio, kultūros, aplinkos ir sveikatos apsaugos „profesionalai“.

Vienas komentaras

  1. čia Verygos pasiuntiniai registruoja alkašus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.