Anykštėnų rinkiminėmis peripetijomis susidomėjo portalas alfa.lt

Internetinis portalas alfa.lt patalpino „Šilelio“ redaktoriaus Lino Bitvinsko straipsnį apie tai, kaip Venetos  Veršulytės sofkutė išardė liberalų koaliciją.

Šią  „paslaptį“  anykštėnams atskleidė  kandidatai į Anykščių rajono mero postą Kęstutis Tubis ir Sigutis Obelevičius antrojo debatų turo metu. Dabar ši pikantiška naujiena nebe vien anykštėnų paslaptis…

NYKŠČIAI

8 Komentarai

 1. Konservatoriai siunta

  Juodoji konservatorių technologija “Anykštoje” varo šmeižtą ant Tubio. Net KGB prigalvojo žmonių gąsdinimui. Ir Nefo žmona, mokykloje dirbdama, ko gero dujines katilines statė.:) Ir net “Rusijos šnipo draugė” minima. Ir ąžuoliukas išaugo iki “Ąžuolo”.
  O kuo man komunistas Obelevičius skiriasi nuo KGB darbuotojo žmonos? Kuo geriau? Per 19 metų Anykščių žmonės vis labiau supranta, kad per tą “kurortą” neturi nei darbo vietų, nei gerų atlyginimų. Masiškai emigruoja arba į didmiesčius bėga jaunimas. Užsidaro arba susitraukia Anykščių rajone ištuštėjusios mokyklos, iš rajono išeina bankai, pastatų griuvėsiai riogso mieste visai šalia medinio tako… Gąsdindami mus KGB, patys nesugeba savo sąrašo išsivalyti nuo komunistų. Veidmainiai!
  Tokia padėtis susidarė dėl konservatorių valdymo. Nes jie tiesiog išsisėmė ir nebeturi kitokių idėjų. Vat ir balsuok tu kad nori už komunistą – konservatorių S.Obelevičių…

 2. Kas 19 metų "kurortina" Anykščių rajoną?

  Gal geresniam supratimui pacituosiu buvusio mero Sauliaus Nefo veiklos pratęsėjo S. Obelevičiaus žodžius: „Yra pas mus tokių politikų, kurie šneka nesąmones, girdi Anykščiams reikia keisti savo strategines kryptis – atsisakyti turizmo ir vystyti pramonę… Jeigu toks, atsiprašant, durnius ateitų į valdžią, nežinia, kokiais tempais prasidėtų Anykščių regresas“.
  Taip anuomet kalbėdamas mąstė ir, tikėtina, tebemąsto ponas Sigutis Obelevičius. Jis tada net nesusigaudė, kad buvo siūloma ne turizmo atsisakyti, bet nerealaus kurorto kūrimo. Turizmą painioja su kurortine veikla.
  O kaip mąsto S.Obelevičius dabar, kai šitokia masiška jaunimo emigracija iš Anykščių rajono? Kai iki šiol nėra gerai apmokamo darbo rajone! Kai uždaromos mokyklos, arba jos susitraukia ir nyksta, nes nebelieka vaikų. Užsidaro vaikų ligų skyrius, akušerinis, nes nebelieka kam gimdyti, nebelieka kam sirgti… Ar atsiprašė S.Obelevičius rajono žmonių už šitą konservatorių sugalvotą “priverstinę kurortizaciją”? Iki šiol – ne!
  Galvokite žmonės prieš balsuodami ir aršiai konservatorių propagandai pasiduodami!

 3. DĖMESIO! NAUJA IR SVARBU! :)

  KONSERVUOTŲ KREGŽDŽIŲ INTERNACIONALAS

  Pirmyn, kregždutės konservuotos,
  Išalkusios valdžios, pirmyn!
  Sukilkit, Lansbergio anūkai,
  Tubį sutrypt išvien smarkyn!

  Anykščių kraštą išardysim,
  Iš pačių pamatų ir tuo
  Nieko naujai neatstatysim–
  Kas buvo nieks, nebus viskuo.

  priedainis (2 kartus):
  Tai jau yr paskutinė
  Sprendžiamoji kova
  Koncervinės kregždės –
  Anykščiams bus chana!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.