Anykštėnų pastebėjimai

Jau antri metai kai Vilniaus gatvė yra nuostabiai sutvarkyta, automobilių stovėjimo aikštelę turim didelę šalia Dainuvos slėnio, bet žmonių „naglumas“ ir noras pasistatyti savo automobilį visada „prie pat“, gadina ne tik aplinką, bet kartais net ir trukdo eismui.

Kyla klausimas, ar nieko neįmanoma padaryti, kad šalia Vilniaus SPA, šalia į nuostabaus grožio šilelį butu gražus įvažiavimas, neapstatytas mašinomis. Ar kada nors ten bus žalia veja, kaip kažkada ją pasodino? Gal savivaldybė galėtu susimąstyti ir pvz. apsodinti šį kampelį pušelėmis ar dar kažkuo, nes vaizdas dažnai tikrai būna ne koks.

 

Siunčiu foto, kad būtu aiškiau.

Geros nuotaikos!!!!

Dovilė

15 komentarų

 1. Labai geras pastebėjimas. Anykščių šilelio prieigų teritorija yra prastai prižiūrima, nesaugoma ir nuolat niokojama automobilių bei atvykstančių turistų, iškylautojų. Pastebėjote, kaip atrodo priešais Dainuvos slėnį žalieji plotai po Velnių festivalio? Žala gamtai dėl automobilių laikymo, stovyklaviečių ar sąskrydininkų paliekamų pėdsakų yra didelė. Nors Kelių eismo taisyklės draudžia miesto teritorijoje ant žalių plotų statyti automobilius, bet niekas to nepaiso, o savivaldybė ar Kelių policija į tai žiūri pro pirštus. Pritariu Dovilei, turim nuostabų sakralinį gamtos kampelį, tačiau dėl neapgalvotos ir netinkamos veiklos jį žiauriai niokojam. Vardan ko?

 2. Pastebėjimas „Nykščiams“ jūsų atnaujintas puslapis tikrai nekoks, net nuotraukų negalima perjungti, tenka atidaryti kiekvieną atskirai, juk nesudėtinga truputį padirbėti prie to. Pastebimas žymus straipsnių ir kokybės mažėjimas, manau taip pat ir populiarumas

 3. Viskas paprasta

  Tam kampe reikia išasfaltuot ir įrengt aikštele arba tą vieta užtvert kuoliukais kad ten neįvažiuotų mašinos ir bus tvarka

 4. O kur statyti masina atvaziavus i spa ir kai visur pilna masinu? Aiksteles normalios tai nera tik spa gyventojam, o vietiniems Anykstenams kur??? Neturit ka veikti, prisigalvojot nebutu problemu..

 5. Didžioji aikštelė skirta spa lankytojams, o visiems kitiems, atvykusiems pasivaikščioti taku ar mišku lieka tik 6 vietų aikštelė. Tai kur pasistatyti mašiną, jei ji pilna? Prašau patarkit.

 6. Dainuvos slenyje yra didele aikstele

 7. Kam sėti, jei neauga…

 8. nuvažiuokit per motinos dieną prie kapų, pridarysit dar daugiau foto…

 9. Nereik sedet, nebus problema

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.