Anykštėnes sužavėjo Pakruojo dvaro skulptūros ir … Panevėžio eglė

Praėjusį šeštadienį Anykščių moterų užimtumo ir informacijos  centro vadovė Elvyra Lasskaja organizavo kasmetinį prieššventinį renginį, kurio metu apžvelgiami besibaigiantys metai ir sveikinamos metų jubiliatės.  Šiais metais būrys centro  moterų vyko į Šeduvos malūną ir Pakruojo dvarą.
Šeduvos malūne buvo užsakyti šventiniai pietūs ir pasveikintos penkios jubiliatės, šiemet atšventusios aštuoniasdešimt, šešiasdešimt penkis (dvi), šešiasdešimt ir penkiasdešimt penkis metus. Visoms jubiliatėms buvo užkabinti metų skaičių atitinkantys saldainių karoliai, kiekvienai išsakyti šilti sveikinimo žodžiai. Susėdus prie stalo  dar buvo sakomi linkėjimai žodžiais, prasidedančiais pirmąja jubiliato vardo raide. Štai tada ir „pasipylė“ perliukai. Ir ko tik neprigalvojo moterys, rodėsi, kad išradingumui nebus pabaigos…
Po poros valandų, praleistų Šeduvos malūne, nuotaikinga kompanija sėdo į autobusą, kad pasiekų galutinį tikslą – Pakruojo dvarą, kur vyksta Didžiųjų Kinijos žibintų šou. Atvykus dar buvo likęs geras  pusvalandis iki sutemų, tad dvaro parke moterys apžiūrėjo mugę, apsilankė muziejuose, paragavo pakruojietiškų skanumynų. 16 val. parko centre prasidėjo interaktyvus spektaklis „Pelenė“, tačiau, kai tik parko erdvėse įvairiausiomis šviesomis suspindo egzotiškos skulptūros, spektaklis tapo nebeįdomus.
Akys mirgėjo nuo ryškių šviesų ir pasakiško grožio. Šalia įėjimo į parką vinguriavo kinietiškas drakonas, toliau rogėse sėdėjo Kalėdų senis, už jo „ganėsi“ būrys pandų, dramblių, flamingų, elnių ir kitokių  gyvūnų. Šalia tvenkinio kurkė varlės, medžiuose ir ant egzotiškų gėlių tupėjo paukščiai. Viskas aplinkui spindėjo, tviskėjo, lingavo, liūliavo ir skleidė įvairiausius garsus. Įspūdžių buvo tiek, kad juos moterys aptarinėjo visas dvi kelionės į namus valandas.
Tiesa, grįžtant namo, vienbalsiai buvo nuspręsta užsukti pažiūrėti Panevėžio kalėdinės eglės, kurios „net  Grinčas nevogtų“…  Na ir lietuviai, pavydūs ir piktaliežuviai. Panevėžys pasipuošęs šventiškai, o eglė visoms moteriškėms pasirodė tikrai įspūdinga, spalvinga ir graži. Kita vertus, visų skoniai skirtingi…
NYKŠČIAI

5 komentarai

  1. Anykščių moterų geras išlavintas skonis! 🙂 Juk Panevėžio eglę peikia tie, kurie jai pavydi spalvingumo ir originalumo.

  2. gi islavinto skonio tiek kat net nuotraukon netilpo

  3. davatkom ir davatkiska egle grazi :))

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.