Anykštėnė skaitys originalią paskaitą

Iš Ispanijos grįžusi, kur kremta flamenko doktorantūros studijas Barselonoje, režisierė, aktorė ir dainininkė Brigita Bublytė kovo 9 d., penktadienį, 12:00 val. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kino salėje (V (Sluškų) rūmai, T. Kosciuškos g. 12, Vilnius) surengs viešą paskaitą.

Meno doktorantė Brigita Bublytė (vaidyba, vadovai: prof. Nelė Savičenko, doc. dr. Ramunė Balevičiūtė) skaitys paskaitą neįprasta tema „Balso tembro TRANS/formacijos: flamenko cante jondo, gerklinio dainavimo khoomei ir sutartinės“. Paskaitoje dalyvaus sutartinių giedotojų ansamblis „Trys keturiose“ ir LMTA absolventės Kamilė Petruškevičiūtė, Paulina Taujanskaitė, Žygimantė Jakštaitė.
Iš Svėdasų (Narbučių k.) kilusi B.Bublytė anykštėnus jau ne kartą džiugino savo pasirodymais. Ji į vieną sujungė du archajiškus  muzikavimo žanrus – ispanišką flamenką ir lietuviškas sutartines. Jos spektaklyje „Flamenko ir sutartinių jungtuvės“, kuris buvo rodytas ir Anykščiuose, susipynė į vieną pietietiškas temperamentas ir lietuviškas santūrumas.
Filmas apie šio spektaklio kūrimą „Sutarmenko“ taip pat buvo rodomas Anykščiuose.
Linas BITVINSKAS    

2 komentarai

  1. WONDERFUL Post.thanks for share..extra wait .. … http://hellowh985mm.com

  2. спс… стараюсь


    Я знаю, как нужно поступить… скачать fifa 15 rus pc, скачать fifa 15 с обновленными составами 2016 а также фифа официальный сайт на русском скачать игры на компьютер fifa 15

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.